Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Bűntudatom van ez miatt. Ti...

Bűntudatom van ez miatt. Ti mit szóltok?

Figyelt kérdés
20an üvegeztünk, és egy fiú, megkérdezte, hogy volt-e pasim... Erre án azt mondtam,hogy volt... Pedig igazából nem is... Hirtelen, nagyon cikinek tartottam, hogy az a 20 ember előtt bevaljam, hogy 16 éves létemre még nem volt pasim... Hiába mondogatom, hogy ez neeem is gond, de ha egyszer önmagamnak sem hiszem el, hogy ez nem ciki... Akaratlanul, spontán csúszott ki a számból a dolog... Útálok hazudni, főleg, hogy ez a fiú nem is közömbös számomra... Lehet hogy elfelejtette, de lehet hogy nem... Tudom, butaság a dolog, de ha egyszer bűntudatom van...
2011. jan. 22. 20:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sztem ez miatt ne legyen bűntudatod....De írtad h a fiú nem közömbös számodra,lehet pont azért kérdezte, mert te sem vagy az neki és ki akarja tapogatni, hogy mit szólnál hozzá vagy esetleg járnál-e vele;)Nyugi!Ne parázz:DÉs sok siert a sráchoz:D
2011. jan. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ugyanmár, ilyen szituban 10böl 9 ugyanigy reagált volna :D gondolom a többiek sem voltak öszinték (=
2011. jan. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Inkább amiatt legyen bűntudatod, hogy az emiattot ez miattnak írtad.
2011. jan. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
banyek nekem sem volt még, fel a fejjel, nemgáz:) 17/L
2011. jan. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem jó dolog hazudni, de egy ilyen világban, ahol a nagyzolás természetes, erre kényszerülnek sokan.

Nincs semmilyen szabály arra, kinek milyen kapcsolata kell legyen x éves korára. Másrészt nem szégyellni való, hanem manapság ritka, ha valaki nem erőltetni a kapcsolatokat.


Az se mindegy, hogy miért nincs valakinek 16-17 évesen kapcsolata. Lehet, hogy szégyenlős, lehet, hogy "csúnya", lehet, hogy a megfelelő emberre vár. A viselkedésünkön és a külsőnkön lehet változtatni, az utóbbi viszont nem annyira rajtunk múlik.


Szerintem jobban jársz, ha bevallod neki az igazat, ha ezért kinevet vagy ott hagy, jobb, ha nincs is hozzá közöd.

2011. jan. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat!

Hát elnézést kérek a hibámért. :D Bizosan a tájszólásom miatt irtam azt... xD

2011. jan. 23. 01:43
 7/11 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Igazából nem vagyunk együtt, új osztálytárs, nem is ismerem még annyira... :) Szerintem annyira nem vagyok csúnya, de szégyenlős annál inkább. :D

Csak pont ez az ügy miatt nem tudok vele igazán barátkozni, mert ha megtudja, akkor majd mit fog gondolni :/...

2011. jan. 23. 01:46
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem barátkoz csak vele nyugodtan.

Aztán, ha újból kérdezi, mondd csak el és kérjél elnézést... mondd, hogy összezavarodtál, azért volt.

2011. jan. 23. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem semmiképpen se legyen emiatt bűntudatod, legfeljebb ha tényleg közelebb kerültök valamikor egymáshoz azzal a fiúval, bevallhatod neki hogy igazából ő neked az első. Hidd el, csak jól fog esni neki :)
2011. jan. 23. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ötödik vagyok


nem akartam szóvá tenni de a kedves grammar nazi (önkéntes nyelvtanárdiktátor) keressen valami értelmet az életébn és jobb szórakozással töltse az idejét mint a beszólogatások

semmi baj nincs a "tájszólásoddal". rengeteg olyan nyelvtani szabály létezik ami nyelvtanilag logikátlan (sőt, valószínűleg te írtad helyesen, mert az "a-e" az "az-ez"nek a lemorzsolt "szleng" változata).


lehet hogy azért kérdezte mert kíváncsi volt, mennyire vagy "nagylány". az is lehet, hogy neki nem baj, vagy kifejezetten tetszene ha nem vagy "használt lány". szerintem elég nagy csoportja létezik olyan fiúknak, akiknek inkább az tetszik, ha egy lány "nem adja oda magát akárkinek" főleg nem tizenévesen

de ha ezek után is szóba áll veled, és tényleg összebarátkoztok, akkor bevallhatod neki hogy hazudtál. feltéve hogy bízol benne és nem fogja kibeszélni.

2011. jan. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!