Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Felmerjem tenni facebookra?...

Felmerjem tenni facebookra? Amúgy szép vagyok?

Figyelt kérdés

ezta képet...

[link]


2011. jan. 24. 11:23
1 2 3 4 5
 41/44 szamóca. ***** válasza:

02-04 21:23

csók nekedis, én is szeretlek:D

ki mondta hogy én szép vagyok? nem látom leírva...

attól hogy egy ocsmány hányadék vagyok még láthatom, hogy más is az. lásd, te is bunkó vagy mégis észrevetted hogy én is az vagyok :O

semmi kizárólagosság, csak igazság.

2011. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 szamóca. ***** válasza:
az meg csak a hab a tortán, hogy szerintem én voltam az egyetlen aki nem azt írta hogy a kérdező ocsmány... én csak az egoját minősítettem. segáz, félreértetted előfordul. de te a nevemet támadtad nem pedig az erre a kérdésre adott válaszom, szerintem.
2011. febr. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Szerintem gyönyörű vagy.. :)

Legalábbis "különleges modell" szemmel nézve igen :)

Érdekes arcod van,és a rúzs nagyn jól áll, szerintem ne szedd ki a szemöldököd. :)

Franciás beütésed van.

:)

2011. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

jah...Tisztára Shodeinde Dorka vagy!

Szép vagy, hidd el. Különlegesnek tűnsz, lehet azért mert rá hasonlítasz, és olyan fura!

2011. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!