Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek határozott...

Hogyan legyek határozott állásinterjún?

Figyelt kérdés

voltam már néhány interjún,de általában izgulok feszélyezve érzem magam, nem bízom magamba. Pályakezdő vagyok, nincs szakmai tapasztalatom,se jogsim.Tudom,h ezek mind ideiglenes hiányosságok,amint lesz munkám=> lesz tapasztalatom,és befizetek jogsira,nyelvkurzusra is. hogy adjam el magam,hogyan éreztessem,h nekik szükségük van rám?


23 F


2011. jan. 24. 16:48
 1/1 anonim válasza:
100%
Határozott rövid válaszok, megfontolt szöveg, jó önéletrajz, akár mosolyogj és győzd meg őket arról, hogy a maximalizmusod a legnagyobb hibád. Jó csapatjátékos vagy és már az általános iskolában is jó szervező voltál és itt is minden feladatnak szívesen állsz elébe. Szereted a kihívásokat és terhelhető vagy és a túlórázás miatt sem riadsz vissza. Igyekszel pontos lenni és következetes és mindig maximális körültekintéssel végzed a munkád. Szereted a csapatmunkát, s gyorsan tanulsz. Kiválóan alkalmazkodsz és gyorsan gyűjtesz tapasztalatot. Szerintem valahol így jellemezd magad és add ezeket elő. Koncentrálj mindig arra, hogy te pont azért lennél jó, mert ezek a képességek benned megvannak.
2011. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!