Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetnék ilyen vagány,...

Hogyan lehetnék ilyen vagány, határozott csajszi?

Figyelt kérdés
Barátnőm is olyan vagány, motorozik meg minden..és a szövege.. például na mi van fiam, ilyeneket beszól.. mit csináljak hogy ilyesmi legyen énis? szövegek?
2010. ápr. 21. 16:51
 1/6 anonim válasza:
47%
Hát tudod ez úgy zsigerből kell hogy jöjjön...
2010. ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Én ki nem állhatom az olyan jellegű csajokat... sztem ne akarjál olyan lenni.
2010. ápr. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
47%
ne akarj ilyen lenni nem áll jó a kopintás
2010. ápr. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Hát ez jóó xDDD


Én nemigazán hiszem, hogy ezt lehet erőltetni


A vicces az egészben az, hogy sok ember arra fekteti a hangsúlyt amire nem kéne és aztán éri a csalódás, hogy nem sikerült. Akinek nincs alkata az ne gyúrjon, aki nem reál beállitottságú az ne hajszolja a mateket, akinek nincs zenei érzéke az ne akarjon zongorázni, aki nem szereti az állatokat ne tartson házi kedvencet, aki maga is pszichés beteg az ne legyen pszichológus, stb. stb.


Most lehet furcsálod, hogy ennyire kitértem, de tényleg jó megtanulni még fiatal korban, hogy vannak álmok, melyek sosem válnak valóra. És az erőltetett munka az nem egy álom beteljesülése, az egy álomkép hajszolása és soha el nem érése.


Ahelyett, hogy olyan dolgokon fantáziálnánk, amik nem állnak közel hozzánk, inkább fejlesztenénk saját adotsságainkat. Te azt hiszed nem vagy vicces vagy szimpatikus vagy intelligens ? Miért kell mindig a másikat dicsőiteni és szinte szobrot állitani neki, csak mert lusták vagyunk tükörbe nézni és leülni a fenekünkre és felfedezni az egyéni jellemvonásainkat. Az vagy akivé teszed magad, de ahoz meg kell találnod, hogy kivé kell tegyed magad. Mert az emberi lény komplex és becsaphatatlan és mindenkire vonatkozó ez, de mindenki más. A tudatalattid sosem fog elfogadni egy másvalakit, ezért van az, hogy amikor megpróbálunk másnak tűnni akkor előbb vagy utóbb felbukkan az igazi énünk. A lelkünk érzi, hogy kik vagyunk valólyában és nem engedi, hogy egy elidegenült személyiséget alkossunk a valódi énünktől.


Ha te nem vagy képes felvállalni a valódi személyiséged, a valódi karaktered, a valódi éned, akkor valólyában szégyeled magad ( tudatosan vagy tudatalatt ) és csak azért, mert nem törődtél, nem foglalkoztál eddig eleget magaddal. ( ha többet foglalkozunk másokkal, megfeledkezünk saját magunkról, csakhogy a " mások " is saját magukkal foglalkoznak, és végülis te maradsz az egyedüli, akivel nem foglalkozik senki )


Tehát mostantól törődj inkább magaddal és remélem a többit is megértetted

2010. ápr. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha erőltetnéd,akkor megjátszanád magad.Az sosem jó.Az előző nagyon szépen leírta,hogy mi a helyzet.Szerintem neki van igaza.Ha nincs meg alapból az a tulajdonsága valakinek,hogy vagány,akkor később sem lesz meg(nagy valószínűséggel).Az ilyet nem lehet képezni,az egy tulajdonság,ami már ott van egészen kicsi kortól a később korig.

Előzőnek üzenném(off-bocsi):te tisztára úgy fogalmazol,mint a matektanárom:D szimpatikus vagy:D

2010. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is gondolkoztam ezen nagyon sokat! Kicsit elnyomottnak éreztem magam, és szerintem tévedés az, hogy ne hajszoljunk olyan álmokat, amik úgysem válhatnak valóra, mert ez elve egy előítélet "velünk" szemben, és ez még rosszabb érzéssel töltheti el az embert. Én kiakartam szabadulni abból a világból, amit éltem, szerettem volna én is középpontban lenni, hogy sokat foglalkozzanak velem az emberek, és sikerült. Amikor önbizalmat kaptam a külsőmmel kapcsolatosan, pozitív visszajelzéseket kaptam felbátorodtam és nagy szám lett :D mostmár középponti ember vagyok, sokan beszélnek rólam, és nagyon soakn szeretnek. Ennek is vannak hátul ütői, az biztos, hogy nem szabad elszaladnia veled a lónak, de egy kis változtatás sosem árt :)
2010. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!