Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért csinálom ezt vajon?

Miért csinálom ezt vajon?

Figyelt kérdés
Volt már itt valakivel olyan,hogy nagyon kellett ,hogy valami sikerüljön,de nem "tudott" érte tenni? tehát nem csinálok semmit,de végem ha nem lesz meg.konkrétan tanulásról van szó,egyetemen holnap vizsgám lesz,ami ha nem sikerül akkor ennyi.de NEM MEGY. nem tudok rá tanulni.egyszerűen nem "akarok" .(már tanultam rá,de még kell)Remélem,hogy ze érthető,és em úgy tnik,mintha szimpla lustaság lenne,érzem,hogy ze más miatt van de nem tudom ááá,vagy csak becsapom magam és ez lustaág? nem tudom:(
2011. jan. 24. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:

általában 2 nagyobb dolog töri le az embert:

-az oktatás egy rakás szerencsétlenség, ha elvégzed és diplomát kapsz, akkor is lehtsz hajléktalan - nincs motiváció

-az életben is hiányosságokat szenvedsz, más problémáid elveszik az erőt a tanulástól - nincs motiváció


tehát motivációt kell találni, amiért teszel is. legjobb ilyenkor, ha valaki segít neked, akivel együtt tanulsz, vagy lelket önt beléd, törődik veled, de ilyen emberre sem lehet számítani manapság. a bizonytalanság korában élünk

2011. jan. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenet,nagyon igaznak találom! Egyébként megbuktam,és most már biztosan csúszni fogok:( gondolkozom,hogy hagyom az egészet...hát mindenesetre egyet értek,ez nálam a gond,mind kettő közrejátszik.
2011. jan. 25. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok


szerintem keress valakit akiben bízhatsz és aki támogat. sokat számít az életben, ha nem vagy egyedül. ne hagyd abba, küzdeni érdemes, csak nehéz. néha gyengék vagyunk, néha sikeresek, de ha feladjuk, csak vesztesek.

2011. jan. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
jaja..hát folytatom úgy döntöttem, most főleg csőstül jött rám a baj,mert a barát ilyenkor ismerszik meg ugye,az én "barátom",most nem találkozik velem ilyenkor,mert hajat kell festeni,szarul néz ki:)) így nem mozdul ki.illetve amíg msnen mondom neki,telefonáááál:) éljeeen.én vagyok a legjobb barátja az a lényeg!:) Bár így működne amúgy,h talál az ember valakit akiben csak úgy megbízhat,sajnos nem ilyenek az emberek,ezt nem megkeseredve mondom, de szerintem tényleg aranyat ér,ha az ember talál magának olyan barátot,akiről nem derül ki évek múltán sem,h mégsem az,vagy irigy stb. vannak barátaim egyébként,nem iylen jellegű a probléma,szval megtudom osztani a gondjaimat emberekkel,de való igaz h nincs igazi barátom (már),most hál Istennek kiderült ez is.
2011. jan. 26. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!