Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miét írok midnig másképpen?

Miét írok midnig másképpen?

Figyelt kérdés

megszámoltam, hogy 4 fajta úgymond betűtípussal írok, de tök más az összes, valamelyik nyomtatott, valamelyik ilyen "pergamentes írott kunkorodott" , tehát iylen tökre különböző az összes. valamikor meg egyszerűen csak ocsmányan írok mert nagyon nincs kedvem. :D

de szerintetek ez miért van ?.


2011. jan. 25. 18:23
 1/5 haggyámán ***** válasza:

Skizofrénia?:D

Amúgy passz, én mindig olvashatatlanul írok.

2011. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szamóca. ***** válasza:

nekem is több írásképem van:)

pszicho tanárom el akarta vinni elemeztetni :DD

nem tudom nálam leginkább hangulatfüggő.

mindig döntötten és olvashatatlanul írok, de normál állapotomban ilyen cirkalmas betűim vannak, ha boldog vagy feldobott vagyok még cirkalmasabb, ha ideges akkor ilyen hegyes tüskés :DDD

ha izgulok akkor meg remeg a kezem...

szval nálam hangulatfüggő leginkább, de egyébként emellett is van még két írásképem amiről szerintem semmilyen szakértő meg nem monadná hogy az enyém és ugyanaz mint az egyes számú:)) de azokat nem használom...

találj te is vmi közöset benne, biztos van.

egyébként sokmindenre utalhat, de lehet csak még nem fejlett ki teljesen az írásképed. ez kortól is függ.

2011. jan. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hu hát köszönöm. egy két dolog egyezik az enyémével:D

17 éves vagyok. :)

de mondjuk, mivan ha diákomat igy irom alá személyimet meg úgy, tehát akkor nem fogják elhinni, vagy nem is tudom, tehát. ezz..

2011. jan. 25. 18:47
 4/5 szamóca. ***** válasza:

nem figyelik. én a személyimet bal kézzel írtam alá mert a jobb éppen bekrepált, soha senki nem kérdezte miért olyan.

egyébként ha bármibe belekeverednél és ugy kérdeznék írásszakértő meg tudja állapítani.

2011. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jaajj, nekem van írásom, de az a baj, hogy mostanában teljesen szétesett, ronda nagyon és olyan semmilyen, nem tudom, mit tegyek, hogy újra normális legyen :S
2011. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!