Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan lehetne leszokni vagy...

Hogyan lehetne leszokni vagy másképpen mondva kigyógyulni abból hogy valaki erőszakos és türelmetlen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
pszichológussal.
2010. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy csak így. Biztos létezik más megoldás is. Igazából úgy van ez a dolog hogy egy ismerősömnek volt annak idején egy barátja aki erőszakos volt és türelmetlen. Szakítottak de ez a lányra áthatott. Szóval a leányzó nem volt sosem ilyen. És a lánynak későbben lett barátja és nemrég elveszítette pontosan ez miatt a srácot. És azért kérdezem hogy nincs-e valami megoldás erre?
2010. márc. 7. 12:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szedjen Magnéziumot, meg Polybét! Nekem is ezt ajánlotta az orvosom! Ez segít az idegrendszeri problémákban..

Meg lehet venni ilyen homeopátiás bogyókat! Nem gyógyszer, de állítólag mégis segít, mint a vitaminok!

Meg igazából meg kell tanulni helyesen lélegezni!

2010. márc. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Ilyesmiről még nem hallottam. Más egyéb lehetőség?
2010. márc. 7. 13:52
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm. Szerintem segíthet a jóga, pl. napállás. Ahogy korábban is mondták a légzőgyakorlatokat, az jó lehet, mert tulajdonképpen az is ellazít. Önmagunkkal is kell foglalkozni. Én is nagyon ideges, türelmetlen típus vagyok, és én is kisebb harcot folytatok magammal. Csak én elégedetlen vagyok az életemmel, azért van ez. De tetszik a vitaminpótlás dolog. Én mindig inkább pszichés módon néztem a dologra.
2010. márc. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ. Nagyon sokat segítettetek. :)
2010. márc. 7. 14:50
 7/10 anonim ***** válasza:
84%
Zen. Elég ha hagyod menni a drámát, nem kell részt venni benne.
2010. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi
2010. márc. 12. 19:32
 9/10 anonim válasza:
100%
Ha már rájöttél,hogy erőszakos és türelmetlen vagy,-az az első jel,hogy helyes úton jársz és változtatni szeretnél rajta. Figyeld magad,hogy mik azok az élethelyzetek amikor így reagálsz. Ha lehet kerüld őket,ha sehogy sem tudod elkerülni a konfliktust akkor mielőtt megszólalsz magadban számolj száztól visszafelé hármasával.Hidd el megnyugtat!! Mielőtt megszólalsz mosolyogj,-a Veled szemben álló pedig megpukkad,-mert nem erre számít tőled. Írj,hogy bevált-e?!Nekem bevált módszer amit szeretettel megosztottam Veled.
2010. márc. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi:) Majd írok amint láthatóak a dolgok.
2010. márc. 14. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!