Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért látnak szépnek?

Miért látnak szépnek?

Figyelt kérdés

Az idős emberek szinte mindegyike azt mondja,":jajj milyen szép az arca"

Anyu munkatársai is azt mondják,hogy jajj milyen szép.Akik meglátnak ők is mindig hogy jajj milyen szép vagy.Viszont a fiatalok közül eddig 2 embertől hallottam hogy szép vagyok.

Volt hogy rám dudáltak az utcán,mikor mentem suliba aki vezette az autót rendesen kihajolt az ablakon.A fiatalok de mondják hogy ronda vagyok,csak úgy érzem hogy ők azt gondolják.Lehet hogy azért van mert nem vagyok egy nádszál vékony lány? 165 cm 65 kg. Divatosan is öltözködöm.Igaz kicsit visszahúzódob csöndesebb vagyok.Lehet hogy kisugárzom magamból hogy rondának érzem magam? Vagy lehet hogy ronda vagyok?


2011. jan. 27. 20:43
 1/9 szamóca. ***** válasza:

hát lehet.

az öregek mindenkit szépnek látnak.

...de érzem ám hoyg most megerősítést kérsz hogy áá, tuti nem vagy csúnya ha azt mondják, de én ezt nem tudhatom. tegyél fel képet.

2011. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bocsi elrontottam.:A fiatalok NEM mondják,hogy ronda vagyok.....
2011. jan. 27. 20:45
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kérek megerősítésxD..:D nem olyan vagyok.
2011. jan. 27. 20:46
 4/9 A kérdező kommentje:
miért az öregek miben mások mint a fiatalok?? Épp ez a gond.
2011. jan. 27. 20:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Az öregek nem a vágyaik, kívánságaik szerint véleményeznek .
2011. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 szamóca. ***** válasza:

mindenki kér megerősítést, csak nem mindenki direkt:)

az öregeknek teljesen más a "szép" fogalmuk. fiatal vagy, nyilván húdeocsmány nem lehetsz, innentől nekik csodálatos gyönyörű vagy.

2011. jan. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg szép vagy, csak nem mondják, mert nem merik :)
2011. jan. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A fiatalok gátlásosabbak. Ritkábban közlik ilyen nyíltan az érzéseiket.. Hogy is mondjam.. Náluk ez nem divat.:D

Az öregebb.. Na inkább idősebb korosztálynál ez már nem olyan nagy horderejű dolog sőt, egyáltalán nem érzik kínosnak, ha egy náluk jóval fiatalabb embert megdicsérnek valamilyen módon..

Ha bele gondolsz a fiatalok is gyakran rámondják a kisbabákra, ovisokra, hogy "deari" még akkor is, ha nem is feltétlen az!

2011. jan. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
öregek azért látnak szépnek, mert az már nincs meg bennük. hidd el velem is ez van, nos én a sulibol is elég sok visszajelzést kapok , hogy szép vagyok, amit a mai napig nem hiszek el, és nem is értem, de tény, hogy az öregek azért látják így, mert visszavágynának a fiatal korba,
2011. jan. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!