Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek vajon akkor is szépnek látnák a párjukat ha nem lennének szerelmesek vagy akkor külsőre se jönne be nekik? :/

Figyelt kérdés
Szvsz ha az ember szerelmes fényévekkel szebbnek látja a párját,de ha a szerelem érzése nem lenne meg akkor meg egy átlagos embernek látná?
2011. júl. 10. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
A szerelem, lila köd! Ezért válnak sokan !
2011. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szamóca.. ***** válasza:
nem tudom, én valami baromi felszínes p*na lehetek, de világ életemben csak olyan pasival "kezdtem" aki tetszett... nekem kell a vonzalom. egyébként volt olyan párom akit nem tartottam olyan hudejo pasinak, és mikor fülig "szerelmes" voltam is belé, akkor is láttam a hibáit, ami engem zavart benne, de azokkal együtt szerettem.
2011. júl. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem ha az ember szerelmes,akkor szebbnek látja a választottját :)..szóval mondjuk ha egy fiú meglátja a szerelmét smink nélkül,fáradtan..akkor is tetszeni fog neki

..de ahogy azt írták, kell a vonzalom elsőre is..

2011. júl. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem például nem kifejezetten tetszett a barátom, mikor megismerkedtünk. Én már régebb óta tudtam, ki Ő, és nem tartottam valami jó pasinak, nem is tetszett. Azonban bárkivel szívesen szóba elegyedek a külsejétől függetlenül, így történt, hogy vele is beszélgetésbe merültem egy helyen, ahol találkoztunk. Onnantól pedig hidegen hagyott a külseje... Aztán belezúgtam, és azóta Őt látom a világ legszexibb, leghelyesebb, legszebb férfijának. Olyan, mintha az a régebbi srác, akiről tudtam, ki, nem is Ő lett volna...

Az előző barátomat pedig egyenesen kiröhögték mások a külseje miatt, én mégis helyesnek láttam... Mióta nem vagyok belé szerelmes, nem értem, hogy voltam vele képes járni :D

A barátom előzőleg egy olyan lánnyal járt, akire a háta mögött azt mondták, hogy zacskóval a fején szebben nézne ki... Ő akkor mégis szépnek látta...

Én külsőre tetszettem meg neki, azért is jött oda hozzám, szóval részéről alapból megvolt az a fajta vonzalom.

Mióta együtt vagyunk és szeretjük egymást (3,5éve), engem nap mint nap elhalmoz bókokkal, ha megdicsérek egy lányt, hogy jól néz ki, akkor azt mondja, én sokkal jobban, és nem győzi hangoztatni, hogy a világon én vagyok a legszebb... Még akkor is, mikor épp beteg vagyok, hányás után pl...

Úgyhogy ránk biztosan igaz, hogy szerelmesen a világ legszebbjének látjuk a párunkat :) Viszont alapjában véve olyan emberek vagyunk, akik a külseje miatt nem hagynánk el a másikat, például ha mondjuk egy baleset érné és eltorzulna az arca vagy ilyesmi. Mindkettőnknek a belső értékek az igazán fontosak.

Szerintem az ember a szerelmét mindenképp szépnek látja, ám ez nem jelenti azt, hogy anélkül nem látná annak. Viszont azt jelenti, hogy olyasmit lát benne, amit senki más, így mindenképp szebbnek látja, mint szerelem nélkül.

20/L

2011. júl. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!