Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Meghallgatnátok? SoS.

Meghallgatnátok? SoS.

Figyelt kérdés
Azt hiszem hogy senki nem ért meg.A állítólagos legjobb barátnőm,úgy érzem hogy lenéz.Mer hogy ő kezd népszrűbb lenni.Kezdik őt megszeretni az emberek.Én pedig nem tudom magam adni.Itthon elgondolom hogy milyen jó lesz majd ha megyek suliba összekapom magam,megmutatom mindenkinek hogy milyen vagyok igaziból de amikor beérek lefagyok.Több-nel látom őket magamnál.Mintha lenézném saját magam.Úgy érzem hogy a barátnőm csak sajnálat-ból barátkozik velem.Én már voltam 3. kerék 5 évig,és nem szeretnék megint.Engem annyiszor bántottak már meg az emberek hogy nem merek feléjük közeledni.nem merem magam adni mert félek hogy kiröhögnének vagy valami és aakkor még az a maradék önbizalmam is elveszíteném.(nem mintha lenne)Ocsmány disznónak érzem magam,aki lúzerségre van ítélve.Régen olyan dolgokkal rágalmaztak meg amit nem is én tettem,mégis én érzem szégyenbe magam mégis én félek odamenni az emberekhez,miközbe aki tette éli nyugodtan az életét.Már nagyon sokszor fordult meg a fejemben az öngyilkosság.Már kést is szorítottam a hasamhoz.Úgyérzem ennyi nem bírom tovább.Elegem van.Én nem szeretnék élni ha az emberek ilyen gonoszak hogy akit lehet kiröhögnek megbántanak.Anyu se ért meg engem,azt mondja hogy milyen hülye vagyok meg hogy ha nem hagyom abba elvisz az ideggyógyászatra.Mert ez nem normális.Mégis mikor leszeretnék ülni vele beszélgetni hogy elmondjam van hogy felkapja a vizet és azt mondja hogy hagyjuk már ezt a témát.Nem tudom mit tegyek teljesen kilátástalan minden.Úgyérzem ha nevetnek körülöttem akkor biztos rajtam nevetnek.Vagy ha valaki mond egy kétértelmű mondatot utána már nem merek benne bízni mert mivan ha megakar bántani.Kezdek befordulni.Vajon milyen vagyok igazából?
2011. jan. 29. 16:40
 1/7 A kérdező kommentje:
15/l
2011. jan. 29. 16:46
 2/7 anonim ***** válasza:
és az álitólagos legjobb barátnő . miylen barátnő volt, mikor vált ilyenné, hogy viselkedik? mióta a legjobb barátnöd?
2011. jan. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát régen nagyon jó barátnő volt.Most hogy átjöttünk a gimibe most kezdett más lenni.Teljesen más.És hát mivel őt kezdik szeretni nem tagadom de féltékeny vagyok rá.
2011. jan. 29. 16:50
 4/7 A kérdező kommentje:
hát 8 évig vele jártam egy osztályba de csak 7 .-be kezdtünk beszélgetni mert az ő legjobb barátnője meg az én volt legjobb barátnőm barátnők voltak.És így jött ki.
2011. jan. 29. 16:51
 5/7 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem,ha meglátnám magam biztos nem szeretnék magammal barátkozni. Ez mit bizonyít?
2011. jan. 29. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Szert kéne tenned némi önismeretre, és egy kis emberismeret sem ártana. Addig is, képzeld el, hogy valakihez odamész és ő mindenfélével megbánt. Na de akkor mivan? Igaza van? Valószínűleg nincs, de ha mégis, akkor is te te vagy, ilyen vagy és kész. Ha eleget gondoltál erre, akkor próbáld is ki a gyakorlatban.


Bónusz tipp: ha körülötted nevetnek akkor szinte biztos hogy nem rajtad. Én is beleestem ebbe a hibába. Valójában ha észre sem vesznek, csak hallgatózz és figyeld meg egyszer.

2011. jan. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ugyanezt érem meg én is. Anyukámmal se tudom megbeszélni, mert ő is azt mondja mint a tied. Abban különbözünk, hogy még csak 13 éves vagyok. Az én barátnőmet a fiúk azért szeretik mert nagy a melle. Ő meg kiélvezi a helyzete és hagyja magát fogdosni. Keress a sulidba egy nyugodt zugot ahol elfelejtheted h mit csináltak veled aznap. Ha egyedül vagy otthon dühöngd ki magad. Ha kell kiabálj. Engedd ki magadból jó hangosan. Jó az elhatározásod, hogy bemész és megmutatod, hogy milyen vagy! Legyél merészebb a tükör előtt bonyolítsd le a párbeszédeket. Játszd el otthon az egész napodat. Figyeld meg, hogyan öltöznek a az osztálytársaid, és próbálkozz hasonlóan öltözködni de mégis a saját stílusod legyen. Biztos észrevesznek majd. Szerintem nagyon kedves megértő barát lennél bárkinek! Más vagy, mint a többiek ez normális. Ha bántanak vágj vissza, ne hagyd hogy hülyére vegyenek. Eleinte nehéz lesz, de pár hét és sokkal könnyebb. Tapasztalat. :) Sok sikert!
2011. jan. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!