Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen egy rideg ember?...

Milyen egy rideg ember? Valaki elmesélné? Normális válaszokat lécci!

Figyelt kérdés
=)
2011. jan. 30. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Merev, hajthatatlan, érzelmektől mentes, sosem mosolyog, nem érdekli az, ami téged érdekel. Nagyjából ilyen.
2011. jan. 30. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
pont olyan mint én sajnos ... legalábbis a kívülállók ezt mondják
2011. jan. 30. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akit nem érdekelnek az apró örömök. Nem figyel maga köré, nem képes észrevenni semmilyen boldogságot belső okok miatt. Ezért a rideg emberek általában szomorúnak adják ki magukat. Gyakran szeretnek egyedül lenni.


Üdv.

2011. jan. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez amúgy nem igaz. Engem mindenki le ridegbunkóz, még családon belül is.

Egyszerűen azért, mert utálom ha hozzám érnek. UTÁLOM. Senki se ölelgethet, mert nem bírom elviselni, nem puszizkodom, nem bújok oda senkihez. Vannak olyan degenerált poénok, amiken nem tudok nevetni, mert egyáltalán nem vicces.


Én is tudok szeretni, sőt szeretek is, csak mind ezt nem mutatom ki. Ennyi. ÉS a nap 24 órájából 10-be tuti boldog vagyok és sokszor nevetek is. Csak ezt a körülöttem lévők nem fogják fel. Az emberi agy olyan, hogy a negatív behatásokra akár életük végéig emlékeznek, míg a pozitívakra már szinte másnap is alig emlékeznek. ÉS ez gáz, és más emberekkel szemben ugyan ez. A negatív tulajdonságaival sokkal jobban tisztában vagyunk mint a pozitívakkal.

2011. jan. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!