Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miert nincs nekem legjobb...

Miert nincs nekem legjobb baratnom?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon sok baratom van de nincs olyan aki telleg a legjobb baratnom lehetne... Mindenkinek van mar egy `olyan` legjobb baratnoje csak nekem nincs... nyolcadikos vagyok es eddig volt mindig legjobb baratnom de mindig valamiert vege lett... remelem erthetoen iram

L/14


2011. jan. 30. 15:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

általános iskolába menő ez a legjobb b.nő dolog..utána már az számít hogy egyáltalán barátaid legyenek..nem kell rangsorolni a barátokat..barátok vannak és haverok, van különbség de ha valaki már barátnak mondhatja magát nálad, azt már nem kell rangsorolni. Nekem sincs legjobb..csak 5 jóbarát..tökéletesen megvagyok így.

16/L

2011. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igaz barát egy van és jó esetben nem csalódsz benne sosem.Inkább csak haverjaid legyenek.Nagyon ritka már az igaz barátság.30 vagyok,tudom mit beszélek.Nem mindenki az aminek mutatja magát.Ne aggódj emiatt.
2011. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Úgymond legjobb barátnőt nem lehet találni minden sarkon..

Egy legjobb barátnő az meghallgat ha valami van, segít ha tud, neki bármit elmondhatsz. Ritka az ilyen...

nekem eddig 2 legjobb barátnőm volt.. de mind a kettővel össze vesztünk, mert az egyik nem volt megbízható a másik meg nem állt mellém amikor kellett volna...hidd el, majd lesz neked is :)

2011. jan. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
nekem 5-es koromig volt legjobb b.nőm. Utána ugye elkezdtünk kamaszodni és vége lett.neki lettek más barátai(osztályon belül) én meg mindig csak a rossz voltam, mndig kiközösítettek. Amit folyton az a bizonyos ex legjobb b.nő kezdeményezett! Nagyon kellemetlen volt elhiheted! Én is elvoltam a többiekkel de mikor ő bekattant akkor aztán magamra maradtam és talán 2-2 ember ált mellettem! Azóta sem beszélek vele! Ja és azóta sincs legjobb bnőm!
2011. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ertem mit mondasz nekem van nagyon sok akik szeretnek nem csak a sulibol foleg tavoli vagy kozeli rokonok...

de olyan jo lenne, ha lenne egy legjobb baratnom akivel megoszthatnek barmit (mit a filmekben :DD) na mindegy

2011. jan. 30. 15:16
 6/13 A kérdező kommentje:
koszi a gyors valaszokat... cch de jo is lenne :)
2011. jan. 30. 15:18
 7/13 anonim válasza:
én is erre vágytam mindig de csak hátbatámadtak. most csak "haverok"vannak de senkivel nem tudom megosztani a problémáimat vagy örömömet.. 23L
2011. jan. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

A volt legjobb barátnőmmel 1 éve vesztünk össze. 4 éves korunk óta ismerjük egymást, most pedig 14 vagyok.

A legrosszabb érzés, de most az eddigi barátaimat is ellenem fordította. Rá sem ismerek. Az a legérdekesebb,hogy van 1 lány aki mindig azt mondta,hogy ne bízzak benne, mert nem olyan mint amilyennek hiszem. Most igaza lett és kiállt eddig is mellettem és most is. Csak az a baj,hogy én nem tudok benne bízni már 1éve. nem tudom miért. Én ezóta nem hiszek az igaz barátságban,oké, van,de nagyon ritka. inkább legyen sok haverod, barátod, de a legjobb barátnőket nagyon meg kell válogatni.

2011. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt legjobb barátnőm sose. nekem az anyukám volt mindig a legjobb barátom. Szerintem igazán egy szülő tud annyira önzetlen lenni, hogy azt legjobb barátnak lehessen nevezni. Ha jó a szülő...


Barátnőid lesznek. Ha nem az iskolából választasz jó barátot, akkor nagyon hátba sem tud támadni. A titkos dolgaidat jobb olyan emberrel megbeszélni, aki nem résztvevője a dolognak. mondjuk szerelmes vagy egy osztálytársadba, akkor azt nem egy osztálytárs barátnőnek kell elmesélni, mert vissza fog jutni. Meg egy csomó félreértés is történhet ami miatt valaki megharagszik.


A nagy csalódások mögött sokszor valami félreértés áll, vagy inkább meg nem értés, ami elburjánzik...


A barát szerzés meg csak rajtad áll. Tőled függ hogy mennyire akarsz közel menni az illetőhöz, és hogy ne támadd le.

2011. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

igazad van de nekem sok barátom van és könnyen szerzek barátokat, hamar öszebarátkozok bárkivel

csakaz a baj, hogy nincs igazi... az osztálytársaim közül aki jófej annak már van "öribari" ja a többiek meg olyan "kockák"

lehet hogy még kere4snem kell vagy pedig már megtaláltam csak nem tudok róla...

2011. jan. 30. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!