Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én és a baratnom 2éve vagyunk...

Én és a baratnom 2éve vagyunk a legjobb baratnok de amijota baratja van azota nem foglalkozik egyáltalán velem hogy kéne viselkedjek?

Figyelt kérdés
Fojton hazudozik ,nem is keres telefonon és ha megkerdezem hogy mi baja akkor a válasza semmi mert?es akkor felsorolom a dolgokat amiket csinal mar en szegyelek mondani neki es akkor jon azzal hogy megoli magat mert ő senkinek nem felel meg es akkor hagyom is a témát mert megsajnalom de elegem van abbol,hogy a baratjaval álandoan beszelget telon ,talizik vele elmegy bulizni de engem nem hiv es nem is jon hozzam a vakacioba 4szer nem volt nalam mit tehetnek?Itt ahol lakom olyan nehez igaz baratot találni .Azt igérte megváltozik hát nem változot és ha osszeveszek vele akkor egyedul maradok sajnos mert masba nem bizok .Ugy szeretem mint tesomat és vissza él vele.Mit tehetnék?
2011. szept. 6. 21:53
 1/1 anonim válasza:
figyelj a abartasag orokre is tarthat de egy kapcsolatan nem nagyon.. maradj ott vele mindig ne hagyd el meiatt.. most rohadt szerelmes had oruljon egyszer ugyis vege lesz... de maradj ott vele mert a vegen majd latni fogja hogy te igaz barat voltal hogy meg ilyen setben is vele maradtal.. ha lesz pasid majd biztos te is ilyen leszel.. szoval egy fo dolgot mondok MARADJ OT VELE BARMI ARON
2015. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!