Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van önbizalmam,de egy kicsit most úgy érzem,hogy nem annyi mint régebben.Szórakozni nem járok,sem olyan közegbe ahol pasik lennének,és sokszor jól esne 1-2csábos pillantás a másik nem részéről:)Tehát az érzés,hogy tetszek a férfiaknak:)De csak ennyi,mert van kapcsolatom,és most nem éppen a leggyengédebb érzéseket táplálom iránta,talán miatta is érzem most ezt.Ezért arra gondoltam hogy ismerkedek egy picit a neten,beszélgetek,és majd ez helyre billenti az egyensúlyomat.Nincs szándékomban megcsalni,meg nem is tudnám,de pár bók jól esne.
2011. jan. 30. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem ha csak beszélgetsz a neten pasikkal, az közel sem olyan, mintha élőben udvarolnának.

szóval mégiscsak el kéne járnod valahova, ahol kapsz bókokat.

2011. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk ez igaz:)
2011. jan. 30. 23:30
 3/7 Igor26 ***** válasza:
100%
Ha csak ezen múlik, szerintem nagyon csinos vagy! ;)
2011. jan. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igor nagyon cuki :D:P


Szerintem beszélned kéne a pároddal, hogy ő maga bókoljon többet! De emellett nem tragédia, ha esetleg egy pici flört van szavak szintjén egy-egy kollégával, persze úgy, hogy mindketten tudjátok: csak egy kis játék az egész, és csakis szavak szintjén, és azt se mindennap. Ezt amúgy biztos vagyok benne, hogy mindenki megteszi.

A másik (nekem segített): készíts magadnak, de csakis magadnak! olyan képeket, amiken nagyon szexi vagy, és néha nézegesd :P Eskü beválik!

2011. jan. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi Igor,kedves vagy..:)

Jó ötlet ez a fényképkészítés,erre már gondoltam,kíváncsi lennék rá,csak még nem volt merszem hozzá,de lehet hogy ráállok erre a témára:)köszi

2011. jan. 31. 00:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ezzel semmi gáz. Egy kis flört még nem a világ. Csak arra figyelj, hogy a másik is tisztában legyen a dolog természetével. Mármint az, akivel flörtölsz. Az ciki lenne, ha tovább gondolná a történetet.
2011. jan. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1 beszélgess a pároddal

2 ha nincs megoldás, váljatok szét (nem is értem miért vagytok együtt ha nem szereted. valószínűleg tőle is csak pillantásokat vártál)

3 előbb tedd rendbe az önértékelésed, mielőtt a következő kapcsolatba vágnál. a legtöbb nő ilyenek miatt válik "könnyen kapható"vá, felelőtlenné, csalfává

4 a megcsalás nem ott kezdődik, ahol testnedvek vannak, hanem amikor elfordulsz attól, akivel "együtt vagy". és ez már az, mert a kapcsolaton kívül keresed a megoldást


23:33

ha tudják, hogy játék, az valóban korrekt. habár pont ettől vesztheti értelmét.

nem mindenki teszi meg, csak azok akik önértékelési problémákkal küzdenek, vagy egyéb okból vágynak szórakozásra

2011. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!