Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van itt olyan, aki arra...

Van itt olyan, aki arra vágyik, hogy fontos legyen valakinek? Miért? Mennyire?

Figyelt kérdés
[Én meg azt szeretném, ha ismerhetnék olyan értékes embereket, akiket megbecsülhetek.]
2011. jan. 30. 23:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem megbecsülhetsz, mosogatok rád, és kiviszem a szemetet csütörtökönként :) 18/F
2011. jan. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hmm, ennyi elég is lesz. :DD 19/F
2011. jan. 30. 23:44
 3/12 anonim ***** válasza:
ja. legalabb valakit erdekel tenyleg mit csinalok. nem csak ugy ram ir msn-en hogy na mizu?
2011. jan. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
20L :D
2011. jan. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ja, hogy te is F vagy, hát akkor felejtsd el! Kivéve persze, ha megbecsülésed pénzben szeretnéd kifejezni. :D -1. vagyok-
2011. jan. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
mindenki szerintem , leszámítva pár extrém esetet , vagy még agyilag túl fiatal embereket
2011. jan. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit a zárójelbe írtál! Azt érzem én is! Olyasmit!


Sokkal jobban vágyom arra, hogy szerethessek, becsülhessek valakit (vagy valakiket, nem feltétlenül csak párkapcsolatra gondolok), hogy foglalkozzak a lelkivilágával..., mint hogy elérjem, hogy én legyek fontos valakinek. De ez olyan hülye dolog, mert ha az illető semmibe veszi a szeretetem, becsületem, akkor már nem érdemli meg, tehát kölcsönösnek kell lenni. Kell, hogy értékelje, érdemelje, hogy becsülöm. Azaz fontos, hogy én is fontos legyek az ő számára. És akkor itt bezárult a kör. Mi volt előbb a tyúk vagy a tojás? Jó vagyok, mert szeretni akarok, vagy önző, mert elvárom a viszonzást?


Most hülyeségeket írtam?


30/N

2011. jan. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szeretnék olyan környezetbe kerülni, ahol megtisztelve érezném magam, hogy ott lehetek, és a többiek is megbecsülnének engem. Az sem lenne rossz, ha egy érzékeny ember egyetlen bizalmasa lehetnék.
2011. jan. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
57%

30/N - nek : Szerintem nem kellene annyit foglalkoznia

mások véleményével.

Ha valaki nem értékeli,hogy önzetlen vagyok vele,akkor

másodszor már nem teszek érte semmit.

Szerintem Ön nagyon jól tudja,hogy kihasználják,hiszen le is írja.

Miért hagyja ?

Az önbecsülésem érték.

2011. jan. 31. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Hogy milyen környezetben él,az Önön múlik.

Társat meg szerintem csak akkor érdemes keresnie,ha majd a saját útját járja és kibékül önmagával.

2011. jan. 31. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!