Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek normális dolog ha...

Szerintetek normális dolog ha valakinek az az álma, hogy galléros bűnöző legyen?

Figyelt kérdés
Egy régi barátom előállt ezzel az ötlettel, és teljesen komolyan gondolja... azt hittem dobok egy hátast :(:(:( Neki ez az álma és nem lehet lebeszélni róla. Ti hogy látjátok?
2010. dec. 20. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Én azzal hülyülök, hogy Terrorista leszek, amióta vki a suliban megszóléalt : Nééézd ott egy Arab Terrorista! xD


De Sztem nem normális dolog.

2010. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igaza van,a mai világban csak úgy lehet boldogulni.Igaz kockázatos,de hát valamit valamiért:)
2010. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez itt magyarország, ezt látta, ezt látja most is, hogy így lehet csak érvényesülni, ebbe nől fel.

ha lesz rá lehetősége, az is lesz, feltéve hogy addig nem megyünk csődbe, ami meglepne.

2010. dec. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!


Hozzá szeretném tenni, hogy kitűnő szülői háttérrel rendelkezik, nincs sem anyagi sem lelki probléma nincs veszekedés semmi! Remek szakmát tanul amivel pikk-pakk el lehet helyezkedni és előáll egy ilyen ötlettel :( 17 éves és nagyon ismerem már... tényleg komolyan gondolja :(

2010. dec. 20. 20:57
 5/7 anonim ***** válasza:
nem normálisa:( próbáld meg lebeszélni róla!
2010. dec. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nem normális gondolat...nem éri túl sok nyomás valahol?
2010. dec. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos sokat van rajta sapka... ráadásul ha belekerül nem hiszem hogy nagyon egyszerű lenne kiszállni...
2010. dec. 20. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!