Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Kedvenc tanulási módszered?

Kedvenc tanulási módszered?

Figyelt kérdés
Én észrevettem hogy imádom olvasgatni az ötös témazáróimat, szóval mindig lemásoltam egy lapra, kipipálgattam piros tollal, és ráírtam egy ötöst:D aztán tök jó olvasgatni.
2011. jan. 31. 04:34
 1/10 anonim ***** válasza:
93%

Ez jó xD.


Én mindig úgy tanulok ( legyen az bármi ), megtanítom és elmagyarázom az "osztályomnak" :D. Van mikor kitalálok hozzá valamit, és saját logika szerint jegyzem meg. xD

2011. jan. 31. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tojok az egészre, aztán egy nappal ZH/vizsga előtt bevágok mindent. Eddig bevált.
2011. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

kedvenc tanulási módszerem:

ZH előtti estig halogatom , aztán hozzákezdek , fél óra múlva : áh már úgyis mindegy és alszok inkább :D

2011. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az Én hatásos módszerem az hogy amit nemtudok azt leírom és onnnan olvasgatom vissza szóról szóra!És zenét kapcsolok!!!!
2011. jan. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
előveszem a hamutálam és rágyújtok egy cigire két korty sör között miközben metált hallgatok!!!XD
2011. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%

Az én tanulási módszerem (szerintem a legjobb):

SOHA NEM TANULOK!!!!

2011. febr. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%

Egyetértek 01-31 14:20 -vel.

Halogatom, ameddig csak lehet, aztán utolsó nap este 10 -kor belekezdek a tanulásba, majd rájövök, már 2 óra alatt nem tudok megtanulni egy fél tankönyvet, már úgyis mindegy, inkább alukálok. :D :)

2011. márc. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha már ennyien leírtátok, én sem maradok ki. Múlt szerdán szóltak, hogy holnap töri összefoglaló TZ (eddig az összes vett anyagból, 73 lecke). Máig halogattam. Délután hazaértem, neteztem, tvztem, játszottam a tengerimalacommal, tusoltam, és kb most álltam neki 1 órája, de már megint nem tanulok...:D
2011. márc. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az arcomra rakom a füzetet és eggyet alszok:P
2011. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kiírom a füzetből fénymásolólapra elolvasom 1x aztán mással foglalkozok, reggel 1 óra a suliba az út akkor végig azt olvasom! Mire beérek a suliba tudom az anyagot.
2011. márc. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!