Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyors tanulási módszerek?...

Gyors tanulási módszerek? Sürgősen kéne, mert holnap vizsgázom:S

Figyelt kérdés
Holnap vizsgázom irodalomból, de semmit sem tudok...kb 80 tételt kell megtanulni(versekkel együtt) és nem volt semmi időm tanulni...nagyon félek és így már az izgalomtól sem tudok tanulni :/
2011. máj. 30. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

Számítógépet kikapcsolod, legalapvetőbb dolgokat betanulod (kb. a legnagyobb magyar költők és a legismertebb versek).


Himnusz, Szózat, Nemzeti dal, Levegőt!, Magyar ugar, meg még egy két címet tanulj be, hogy ha kérdeznek a kettesért, akkor tudj válaszolni. Meg egy költőből vagy íróból is készülj fel, érettségin ritkán buktatnak, ha a diák hajlandó és TUD legalább egyvalamiről beszélni.


Amúgy gratulálok az elmúlt négy évedhez! Árufeltöltőt és szórólapterjesztőt mindig keresnek!

2011. máj. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
82%
Ez körülbelül olyan mintha én azt írtam volna: Segítsetek holnap indulok egy 50km-es maratonon, de az elmúlt 1évben nem csináltam semmi edzést testnevelés órán kívül.
2011. máj. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát...tudod figyeltem év közben, de mivel több évi anyagot kérdez nyilván nem jegyeztem meg mindsent-.-" elsőnek köszönöm
2011. máj. 30. 16:38
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

1. takarodjá' le a gépről - ha nem megy add ota a netkábelt/laptopot anyudéknak/szomszédnek


2. húzd ki a lényeget miközben egyszer gyorsan elolvasod


3. olvasd át mégegyszer a kihúzottakat


4. ezt 15 tétellel csináld egyszerre és lépj tovább utána


plusz: baking soda nah izé miaz sütőpor ami am repülősóval egyenlő egy kicsi szipp és felébredsz

kv

energiaital

2011. máj. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni - és a kérdésedre a válasz már valószínűleg nem időszerű, de egy nap alatt tudod, mit fogsz tudni megtanulni? 2-3 tételt, azokat is csak felületesen.


Remélem, azért sikerültek a vizsgáid; ha mással nem, hát utóvizsgákkal.

2011. okt. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!