Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félsz a haláltól? Miért?

Félsz a haláltól? Miért?

Figyelt kérdés
ne csak igennel/nemmel válaszolj légyszi! írd le hogy mit gondolsz/érzel ezzel kapcsolatban. nem teszt, nem szakdogához kell, csak kiváncsi vagyok...16/L
2010. dec. 1. 22:03
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
Nem, mert kíváncsi vagyok mi van utána, ha nincs semmi akkor arra is, hogy milyen az. Vagyok akkora őrült tudós alkat, hogy szerintem egyszer egy kórház közelében kipróbálom milyen pár percig halottnak lenni.
2010. dec. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
66%
Nem.De ameddig lehet még élek.
2010. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
69%

nem, mert azt gondolom, hogy nincs utána semmi, a semmi az meg semmilyen, nem rossz.

attól nagyon is félek, és erre minden esély meg is van, hogy a halálos ágyamon azt fogom gondolni, hogy te jó ég, de unalmas egy élet volt ez, ezért kár volt megszületni.

2010. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
69%

Nem.

1, Mert ha félnék, akkor jobb lenne? Nem. Úgyhogy felesleges olyan dolgokon aggódni, amit nem tudunk megváltoztatni.

2, Hiszek a halál utáni életben, úgyhogy kíváncsi vagyok.

2010. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim válasza:
60%
nem félek csak abban reménykedem hogy nem hosszú és fájdalmas halálom lesz hanem gyors és fájdalommentes. a legjobb lenne ha este lefeküdnék és nem kelnék fel. de még nem most :)
2010. dec. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

köszi az eddigieknek. jöhetnek még válaszok!

egyébként én a magam részéről félek a haláltól, pontosabban attól hogy amikor tudni fogom hogy most van itt, akkor még annyi mindent meg akarok majd tenni, de már nem lehet..

2010. dec. 1. 23:08
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon félek a haláltól,főleg így 40 felé közeledve..Hogy miért? Mert egyre többször az jár az eszembe,hogy a rokonaim,barátaim akik már meghaltak mennyi idősek voltak haláluk napján..Én imádok élni..Szeretem az életet úgy ahogy van..Úgy érzem még nagyon sok mindent át kell élnem,még sok helyre el kell mennem,és félek,hogy nincs annyi időm...Nem akarok meghalni...Félek attól,hogy a halálom fájdalmas lesz.Félek az ismeretlentől.Félek,hogy a halál után nincs semmi...és végleg elveszek...

Nagymamám amikor még élt mindig azt mondta,hogy egy ember addig él amíg emlékeznek rá...Félek,hogy hamar elfelejtenek...

38/N

2010. dec. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
51%
nem en nem felek szerintem ez is csak allapot
2010. dec. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
71%
nem félek, mert az életnél nem lehet rosszabb.
2010. dec. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
A születéstől sem féltem.
2010. dec. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!