Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha EGYSZER ugorhatnál az...

Ha EGYSZER ugorhatnál az időben, előre vagy hátra lépnél? Hány évet és miért?

Figyelt kérdés
Kérlek írj kort és nemet is.
2011. febr. 1. 13:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Én visszamennék, pár évet, és megnézném, hogyha változtatnék pár ballépésen, akkor hogyan befolyásolná az életemet. Ezt addig játszanám, amíg el nem érném, amit akarok.
2011. febr. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32/ N
2011. febr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De ha csak egyszer?
2011. febr. 1. 13:23
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Magammal vihetem a lottószámokat?

Mert akkor a múltba, nem kellenek éve sem, elég akár a múlt heti lottósorsolás előttre :)

25L

2011. febr. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem is tudom.


A leglogikusabb lépés talán az előre ugrás lenne, ha arra gondolok, hogy a technika és társadalom mennyit fejlődik, jó esélyem van rá, hogy jó környezetbe kerülök. Talán 100 évet ugranék előre, 2111-be.


Ha fiatalabb lennék, a tizenéves kort most kezdeném, akkor meggondolnám, hogy 1990-be ugrok vissza, mert amiket hallok, a 90-es években sokkal jobb volt tinédzsernek lenni, mint most, az akkori tinik körében progesszív, baloldali ideológiákban volt divat hinni, nem nácizmusban, hungarizmusban, mint a 2000-es évek második felében. Persze a sorkatonaság szívás lenne, de csak menne valahogy.



1990-nél visszább nemigen ugranék az időben, Magyarországon nem szívesen élnék kommunizmus alatt, külföldön meg ugyan szabadság lenne, de attól még a technika túl primitív lenne az én ízlésemnek.



20/F

2011. febr. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én 1986-ba mennék vissza,mert akkor voltam 14 éves..Persze a mai tudásommal mindent másképp csinálnék,és általa meg is változna az életem..
2011. febr. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Én vissza ugornék 16 éves koromba(most 22 vagyok)!!

Meg abba sz ídőbe,amikor nők csak hosszú szoknyát hordtak!!

2011. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én a jövőbe mennék, mert akkor halálbüntetés fog járni a diszkriminatív embereknek! (faj és nemi megkülömböztetés) Most is bűncselekmény, még is csinálják. A múltban pedig nem is ismerték a diszkriminációt, voltak rabszolgák, emberkereskedők, a színes bőrűek és a nők állatok voltak és rabszolgák az uraiknak. Az asszony állat kifejezést még mai napig hallom imitt-amott, és a mazoista nők is szokták úgy hívni a férjeiket hogy az "uram" (a k*rvák hívják a stricijüket az uruknak na mindegy), ezért én a jövőbe mennék mert aki akkor aki azt meri majd mondani hogy asszony, azt lelövik személyi jogok megsértése miatt! De jó lesz!
2011. febr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom. A múltban nagyon kevés olyan dolog van, amit meg akarnék változtatni, de azokat nem is igazán lehetne. Szóval, előre ugranék, mert kíváncsi vagyok, hogy 30 év múlva milyen lesz az élet. Ez befolyásolna, mivel ha jó élet lenne akkor most tennék azért, hogy egészségesen megéljem azt a kort és még élvezni is tudjam. De, ha már víz is alig lenne, csóró lenne az egész föld, akkor nem érdekelne annyira az életem, mert nem szívesen nyomorognék.

Még esetleg 1000 évet is ugranék, mert érdekelne, hogy akkor milyen lesz a föld, vagy egyáltalán lesz-e.

:)

2011. febr. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
A lottószámokért érdemes lenne visszaugrani! A világmegváltásáért egyedül úgy sem tehetek semmit!
2011. febr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!