Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ilyen szr szerenc...

Miért vagyok ilyen szr szerencsétlen? Már csak azt tudom hogy egyszer magamba szúrom a kést mert nem bírom tovább

Figyelt kérdés
nemtudom mit csináljak, de úgy érzem ki kell írnom itt magamból. úgy érzem mindenki útál ebbe a szar világegyetembe, tudom nem kell mondani a szüleim szeretnek. de már csak azok. ha meghalnék észre se venné senki h élek cs anyukám meg apukám.úgy érzem senki nem foglalkozik velem egy barátom sincs egy igaz barátom, akinek elmondhatnám az épp aktuális bajaimat, 23évesen minden barátom elfordult tőlem. van egy pasim akin azt vettem észre hogy ugy viselkedik velem mint az összes többi eddigi.megaláz megutál eldob magától, és nem tudom miért, én is hibás vagyok de ő is jórészt ő....nekem a kapcsolat a fő mozgató rugóm és azt hittem hogy ő nem dob el és mégis, nemtudom egyáltalán érdemes e kapcsolatba belelépnem mert mindig hülyének néznek. sajnos nekem csak az öngyilkosság marad. nemtudok tovább így élni:(
2011. szept. 10. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:

az tényleg nagyon rossz, ha nincsenek barátaid - én már csak tudom, mert nekem nincs egy darab se. kapcsolatom sincsen. de ha az életben más problémád nincsen, akkor nem érdemes meghalnod. van pénzed, még ha nem is sok, legalább annyi hogy NORMÁLISAN meg tudsz élni? hát, nekem nincs. szép vagy, jó az alakod, formás? hát, az enyém nem. tehetséges vagy valamiből, vagy okos vagy? hát, én nem. még a testvéreim is utálnak, és mindenki a környezetemben, Anyát kivéve.


ezek is komoly problémák, de ha csak egy pozitívum is van az életedben (és nem az, hogy pl. ha az ember 100 kilós, akkor annak örüljön, hogy nem 150; EZ NEM POZITÍVUM!), akkor már van miért élned.

2011. szept. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mit érek vele ha szarba se néznek:(
2011. szept. 10. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:

először magaddal kellene kibékülnöd, hogy ne másoktól függjön a boldogságod

kezdetnek itt van olvasgatni ez

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

22 41. ez de igaz. barátaid azért nincsenek mer vagy nem megfelelő emberekkel próbálsz kapcsolatot kialakítani vagy túl komolyak az igényeid. és az emberek csak haverkodni akarnak:\


kérdező ha akarsz dumálni, kibeszélni magadból a szrt. akkor nyugodtan beszélhetünk ha gondolod

18

2011. szept. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és honnan tudjam kik a megfelelő emberek??
2011. szept. 10. 23:37
 6/7 anonim ***** válasza:

nem tudhatod előre(mondjuk azért pár perc beszélgetés után kiderülhet hogy az illető barátkozó vagy inkább beszari magába fordulós típus). próbálkozz sokat .járj el társaságokba. kevés esély van rá hogy olyanra lelsz amilyen te vagy. de ha meg sem próbálod semmi nem leszel.


cask azért mondom mer én 18 évesen rájöttem hogy elég sz.r életem van. és ha másképp nem akkor tudatosan fogom én jobbá tenni, máshogy fogom fel a dolgokat .eljárok bulizni, nagyobb társaságokba(nem azt mondom hogy mindenkivel jól érzem magam ,sőt kifejezetten igényes vagyok etéren)


ha félreértettelek bocsi

:)

2011. szept. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert kapcsolatfüggő vagy. A kullancsokat előbb-utóbb mindenki levakarja magáról. Majd ha eljutottál odáig, hogy egyedül is jól érezed magad, és nem csimpaszkodsz a másikra, akkor a társad sem próbál megszabadulni tőled.


Bocs, ha keményen hangzik, de igaz.

2011. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!