Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért lesz olyan sok fiatal...

Miért lesz olyan sok fiatal lány "depressziós" egy szakítástól?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyet olvasok hogy meg akarnak halni meg milyen szörnyű sorsuk van hogy 18 évesen szakított velük valaki esetleg megcsalták

De ez mi ? ilyen korba még mit várnak ? nem azt mondom hogy vidám dolog , de azért nem is kéne emiatt gyógyszereket szedni meg egyebek

nekem természetes dolog hogy az emberek 99%-a nem az első partnerével éli le az egész életét

Vagy csak ennyire naívak ? nem értem tényleg


2011. febr. 1. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
egy szó: kamaszkor
2011. febr. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamóca. ***** válasza:

nem kedvelem ha ilyenért rinyálnak... persze, rossz dolog a szakítás. pesze, ki kell sírni magad, rosszul vagy, esetleg nem eszel pár napig...de a depresszió envű betegséget ne keverjük ezzel.

egyzser naggyon csúnyán elküldtem egy lányt a p*csába. éppen nekem is meg volt a magam baja, nem részeltezem, a lényeg hogy volt bőven. erre elkezdett nekem öngyilkossággal fenyeetőzni mert a barátja 2 hét (!) után kidobta, rádásul azért mert tapadt rá.

könyörgöm, jópáran átéltünk már szakítást, nincs itt a világvége...

2011. febr. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!