Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 16éves vagyok. Soha az életben...

16éves vagyok. Soha az életben nem lennék képes megütni egy lányt inkább hagyom, hogy megverjen. De attól félek, hogy idöről-időre megváltozom. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
rengeteg emberröl vettem példát akik hasonlóan jártak és ezért félek ettöl
2011. febr. 5. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Egészen pontosan mit értesz a "változás" alatt?
2011. febr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy ök is olyanok voltam mint én...soha nem bántottak volna lányt soha nem ittak alkohol és soha nem cigarettáztak. ma meg már egy alkoholista tüdöbajos a 90%-a és eljárás folyik miattuk testi bántalmazásért....
2011. febr. 5. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:

hm ha félsz ettől próbáld ki azt hogy leírod egy lapra hogy milyen szeretnél maradni , elrakod valami olyan helyre ami mindig nálad van mondjuk pénztárca

nekem már vagy 8 éve ott van és mindig ha elbizonytalanodom , vagy úgy érzem hogy rossz irányba változom akkor előveszem , elolvasom és jó érzés

persze sok mindenben fogsz változni ezt nem tudod irányítani , de jó tudod magad emlékeztetni néha

2011. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Végülis egyetértek a másodikkal (első vagyok, természetesen nem ugyanaz a személy xD), de szerintem amíg tudsz józan paraszti ésszel gondolkozni, és semmiképp sem akarsz olyan lenni, mint az általd leírt emberek, nem is fogsz olyanná válni. Persze lehet, hogy én gondolom rosszul, javítsatok ki, ha nem így van.
2011. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget. ez jól jött megnyugodtam azaz ötlet jól hangzik :D
2011. febr. 5. 15:43
 6/7 anonim válasza:

sztem ne aggodalmaskodj tovább ezen

te nem vagy olyan, nem akarsz olyan lenni, de ha ezen rágódsz, akkor nagyobb esélyed van rá, hogy tényleg olyanná válsz

verd ki a fejedből ezt a hülyeséget, te nem >>ők<< vagy, nem ők irányítják az életedet!!!

2011. febr. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
100%-osan igazad van köszönöm a választ
2011. febr. 5. 21:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!