Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Baj ha nem szeretem a gyerekek...

Baj ha nem szeretem a gyerekeket, sőt egyenesen ki nem állhatom őket?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, és egyszerűen megőrülök tőlük. Az én korom beli lányok többsége meg oda van a kis gyerekekért, mindegyik elkezd nyáladzani h "jaaaahj, de édiiik" meg stb-stb... Ez fog változni?


18/L


2011. febr. 7. 18:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Kiderül, ha teherbe esel :>
2011. febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem baj, és változhat. Én is így voltam vele, mert a muterom örökké azt hajtogatta, mekkora áldozat neki, hogy engem nevel. Naponta végtelenítve nyomta, úgyhogy bennem meg az rögződött, hogy a gyerek csak tönkreteszi az életet... Pedig dehogy! Egy anya kétségbeesik, ha sír a gyereke - az enyém inkább lehúzott volna a wc-n.

Még csak 18 éves vagy, bőven ráérsz 10 év múlva másképp gondolni! :)

2011. febr. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
Én is így vagyok, lány vagyok. Soha nem akarok gyereket, ki nem állhatom őket. Mindneki olvadozik tőlük, nekem meg elegem van belőlük, hülyének is néznek.
2011. febr. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

baj. semmi más maradandót nem hagyhatsz magad után, és még ezt is eldobod magadtól.

és ne 18 évesen agyalj ilyen hülyeségeken.

2011. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nem baj, mivel 18 éves vagy, és mivel lány ezért ez változni fog. Én is utálom a gyerekeket..


19/F

2011. febr. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Amint beindulnak a hormonok megfogod szeretni őket. Ha mást nem is a sajátodat biztos! Ez ne okozzon frusztrációt benned!
2011. febr. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez csak beállítottság kérdése... nem rossz vagy jó tulajdonság, ha ennyire fiatalon nem csöppensz el minden szembejövő lurkó látványától.:D Tanúsíthatom, hogy ezen a legtöbb lány keresztülesik. Én pl. azért nem rokonszenveztem/rokonszenvezek velük, mert nagyon távol áll tőlem az anya-szerep, még a gondolatától is szaladgál a hátamon a hideg, de hihetetlen módon volt már olyan periódusom, amikor aranyosnak találtam őket.:D Meglásd, egyszer azon kapod majd magad, hogy te is észreveszed a jó tulajdonságaikat.;)
2011. febr. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát legalább pedofil nem nagyon leszel...
2011. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Sajnos ki kell mondani, hogy manapság a rengeteg a böszme, neveletlen gyerek. Nem lehet, hogy benned inkább emiatt van ellenérzés?

Amit leírsz, az pl. bennem már gyerekként is ellenérzést váltott ki. Ez a buta atyala patyala. Erről meg lehet nem az a szerencsétlen gyerek tehet.

2013. jan. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En kisgyerekkent utaltam. Mostar imadom oket. :-)
2014. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!