Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen csillagjegyben születté...

Milyen csillagjegyben születtél és mennyire igaz rád?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Vízöntő, és igaz. Különc, jó humorú, állandóan újdonságra vágyik, nehezen értik meg, furcsa, művész-filozófikus jellem stb... Ennek ellenére nem igazán hiszek az ilyen tipizálásban.
2011. febr. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cory Rose ***** válasza:

Rák, és semennyire. Nem vagyok határozatlan, bizonytalan, családszerető, utálom ha helyettem döntenek, alkalmazkodó-képességem ugyan van, de ha nem muszáj inkább nem alkalmazkodom senkihez/semmihez. Nem vagyok érzékeny se, nem szoktam megsértődni. Anyáskodó, házias meg aztán abszolút nem vagyok, konyhába be se teszem a lábam, gyereket meg egyáltalán nem akarok, a család nekem semmit sem jelent, utálom a szúfolt tereket (lakásban), nem tartok meg semmit ami nem kell, inkább a minimálstílust kedvelem.


Jó, 1-2 dolog van ami igaz rám, pl. hogy a barátságaim inkább felszínes kapcsolatok, meg hogy adok magamra, stb, de ennyit mindegyik jegyben találok, ami illik rám.

2011. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nyilas vagyok és (sajnos) teljesen igaz rám.

Kérdező, te?

2011. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mérleg, nem nagyon hiszek benne.
2011. febr. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Ha ezt elolvasod, rájösz, hogy mindenki roszul tudja a sajátját. Ez eddig sem volt titok, egy egyszerű megfigyelésből mindenki rájöhetne. Így én a kos helyett a halakba tartozok. Nem hittem benne, és nem is fogok.

2011. febr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Skorpió vagyok és szerintem csak elvétve illik rám. Imádok ugyan elmélyülni abban, amit csinálok, álmodozó vagyok és érzékeny, de ezek bárkire jellemzőek lehetnek. Elolvastam az előttem belinkelt origós cikket, ami szerint mérleg kéne, hogy legyek.:D Az amúgy tényleg közelebb áll hozzám.
2011. febr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Cory Rose ***** válasza:
Én az új horoszkóprendszer szerint is rák vagyok szóval...
2011. febr. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ikrek, és hát olyan 95%-ban :)
2011. febr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Bármimás válasza:
Hal, néha igaz.
2011. febr. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rák, és sajnos igaz. :(
2013. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!