Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » örülsz hogy nőnek, illetve...

örülsz hogy nőnek, illetve férfinak születtél?

Figyelt kérdés
mik az előnyei, és hátrányai számodra?
2011. júl. 16. 21:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
64%
Én nő vagyok, rengeteg előnye van örülök neki, de párszor lettem volna férfi.
2011. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 yuda ***** válasza:
58%

Ffi vagyok és azt gondolom, nem normális dolog ilyeneken gondolkodni: mi lett volna ha?.. mert nem lett! :)

Fogadja el az ember úgy magát "aki" és éljen teljes életet!

Azért is értelmetlen a kérdés, mert képtelenség másneműként gondolkodni....

2011. júl. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 ava87 ***** válasza:
57%
Szeretek nő lenni. Az egyetlen, amit irigylek a fiúktól, az az állva pisilés képessége :)
2011. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
32%
Én sokkal szívesebben lennék férfi. Sokkal könnyebb nekik élni, munkát találni, bulizni, ruhát venni, hajat viselni. Ha lefekszenek egy csomó csajjak, akkor őket nem titulálják ribancnak. stb stb. Szívás csajnak lenni
2011. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
47%

Örülök, bár nem sok előnyét látom. Sokan azt hiszik nekünk nőknek könnyebb, biztos igazuk is van, de én még nem vettem észre.

Fiatal nő vagyok és a 40 körüli férfiak tetszenek. Jóformán lehetetlen olyat találni, aki még nem foglalt és egyébként rendben van.

Nem olyan könnyű ez, de egyébként sikeres nő vagyok, gazdag érzelemvilággal, jó humorral és ésszel.

2011. júl. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
Én kiskoromban fiúnak képzeltem magam, a bátyámat utánoztam mindenben. Máig úgy érzem, klassz lenne pasiként élni, persze úgy, hogy pasikkal is szexelnék továbbra is, mivel a nőktől undorodom. :)
2011. júl. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
80%

Nő vagyok és most örülök,hogy nő vagyok, mert kihordhattam és megszülhettem, szoptathatom a kislányomat, amit egy férfi soha nem fog tudni átérezni, megélni.

Hát, hogy őszinte legyek, más előnyét nem nagyon látom, a fenti dolgot leszámítva inkább férfinak születtem volna. Nekünk nőknek azért nehezebb, közhely, de igaz, hogy karrierben, anyakén, háziasszonyként, feleségként, nőként is helyt kell állnunk és ez baromi nehéz néha.


Most is nem elég a háztartás meg a kisbabánk körül teendők ellátása, de még főztem, vasalta, mostam, varrtam, edzeni voltam, fürdés, manikűr-pedikűr (mert hát ugye elhanyagolt sem lehetek) és még este egy jó 2 órás séta a kislányommal, mindez reggel 6 óta, hát nem mondom azt, hogy nem vagyok elfáradva. Mindeközben a férjem azon kívül, hogy a gyerekkel játszott és elvitte a kocsit a szerelőhöz, este meg együtt sétáltunk, semmit nem csinált. Hát ez a különbség és azért irigylem:)

2011. júl. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Én szeretek nőnek lenni, de vannak esetek, mikor sokkal nehezebb egy nőnek. Például a nő hordja ki a gyereket, neki vannak fájdalmai, stb. Eközben a férfi csak élvezi a szexet. Nem mondom, a merevedés is gáz, ha olyan helyen jön rá a pasira... :D
2011. júl. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

sziasztok

köszi a válaszokat :)

én örülök abból a szempontól hogy NŐNEK születtem

előnye : hogy megélhettem az anyaság örömét.

csodálatos volt terhesnek lenni. ezt egy pasi nem élheti meg 16 hónapos a kislányom és ő a mindenem.


hátránya : nekünk kell szülni, menstruálni, főzni, mosni, háztartást vezetni, gyereket nevelni, stb stb...

2011. júl. 16. 21:41
 10/21 ava87 ***** válasza:
46%

"hátránya : nekünk kell szülni, menstruálni, főzni, mosni, háztartást vezetni, gyereket nevelni, stb stb..."

Ebből a szülés meg a menstruáció oké, de a többi nem kötelezően CSAK a nő dolga.

2011. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!