Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elbőgöm magam egy természetfil...

Elbőgöm magam egy természetfilmen. Miért?

Figyelt kérdés
Nem tudok végignézni egy állatos ismeretterjesztő filmet, mert ahogy egy ragadozó megtámadja a másik felet, és az sír, vagy látom, ahogy meghal, akármi, kitörök és bömbölök. Mitől van ez? Valami régi lelki dolog,labilitás, vagy csak túlérzékenység?
2011. febr. 8. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem csak túlérzékeny vagy

romantikus filmen nem szoktál , vagy valami drámán ?


de ha van valami konkrét gondolatod , emléked arra a "régi lelki dologra" akkor elképzelhető

2011. febr. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem, Titanicon meg Szív hídjain is röhögtem. :DD
2011. febr. 8. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
de nincs ezzel semmi baj, gondolom sajnálod az állatok:)
2011. febr. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a Forrest Gump-on akkor sírtam, amikor Jenny meghalt. Úgy szégyelltem magam. De egyszerűen csak jött és kész. Én is ilyen érzékeny vagyok. Ezt úgy utálom magamban.
2011. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is iszonyatosan utálom, az emberek halála meg sem mozgat, ettől meg úgy kibukom, hogy órákig nem találom a helyem...Biztos nem normális dolog ez.
2011. febr. 10. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!