Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért hívnak gyökérnek?

Miért hívnak gyökérnek?

Figyelt kérdés

Ez végigkísért mindig is, csak éppen mindig más volt az aktuális jelző.. és egyetemen is van 1-2, főleg a taplóbb fajtából, aki nekem (vagy hátam mögött) mondja. Szerencsére több a barátom, mint az ilyenek, de én ezt nem szeretném. :( Miért vagyok "gyökér" és mit tehetnék ellene? Légyszí segítsetek!

F/21


2011. febr. 10. 11:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Ki nem gyökér? Akárhol vagy, mindíg mondanak majd ilyen dolgokat a hátadmögött. Addig jó, amíg nem a szemedbe. Nekem pl. feleségemre mondták hogy de magukévá tennék, hát azért durva volt egy olyan baráttól akit 6 éve ismerek.
2011. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

magadról nem írtál semmit úgyhogy meg nem tudom mondani , de ez őket minősíti nem téged

próbáld meg elengedni a füled mellett

2011. febr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy durván bele tudsz nyúlni dolgokba?

Menyire vagy empatikus?

2011. febr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha gyökér vagy,az azt jelenti,hogy te egy különleges ember vagy!Ezeket a különleges embereket sokféleképpen szokták hívni:bunkó,tahó, köcsög,állat,barom,marha,disznó,angyal,csoda stb.

Ha gyökérnek hívnak,akkor lehet,hogy téged,butának,túl egyszerűnek,faragatlannak vagy igénytelennek tartanak.

Szóval én ezekre feküdnék rá.

Am.nyugi,engem meg nagyon furának tartanak,mert van egy érdekes nevű macskám,mert látom az aurákat,mert imádom az eget és szeretek az esőben táncolni,amikor sírok smaragd zöld lesz a szemem és már két éve kísért egy szám és lelkes állatvédő vagyok.

néha viccelődnek meg ilyenek és kicsit bánt,de túlélhető.

sőt!van egy leszbi csaj,aki beképzelt 'ribizlinek' tart,mert kihúzom magam.-.- nem is ismer és így elítél.Mivel ribinek tart és tudom,hogy ez nem igaz,amikor ott van szinte rá-is játszok,hogy én biza 'ribizli' vagyok!Látni kéne fejét ilyenkor!Utána odmegy agy közös ismerősünkhöz és elkezd szidni és megkérdezi a véleményét...és jön a válasz:-Picit fura,de amúgy jó fej. :)

és bocsi hogy 'ribizlit' használok.Az oldal nem engedi meg a "trágár kifejezéseket".

2011. febr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen kérdést feltenni, te akkora egy gyökér vagy kérdezö..XD
2011. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha a suliban hívnak gyökérnek akkor nem gáz...de ha mindig megtalál ez a jelző akkor biza gond lehet.

Volt egy osztálytársam aki hasonlított hozzád. Ő egyszerűen olyan alakzat volt, hogy bármilyen közösségben egy idő után hülyének nézték (kinézetileg rendben volt...najo néha furcsa frizura de nem vészes). Nem volt olyan pillanata, hogy azt mondhasd rá, hogy jófej. Néha túl komoly volt, utána változott az idő és túl vidám lett (ilyenkor mindig nagyon beindult). Ha hallott valami jó beszólást akkor állandóan azt hajtogatta. A "magasabb rendű" embereknek mindig benyalt. A legjobb barátja is (a gyerek szerint) a hátánál bunkózta. Mindig szervezkedett, a lányoknak egyből szerelmet vallott...a bók az létfeltétel volt nála. Gazdag volt, így mindenkinek fizetett...addig sok barátja is volt. Sokszor olyannak is nekifogott amihez nem értett és csak kiröhögtette magát.

Mno ezt mindig is gyökérnek tartotta mindenki. Amúgy van mindenkinek egy kisugárzása. Lehet te a többieknek azt sugárzod, hogy egy gyökér vagy.

2011. febr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Suliban, jellemzően azoktól, akik amúgy nem ismernek, csak gondolom azt látják, hogy ismeretlenek körében elég feszült tudok lenni, és olyankor persze, hogy vannak furcsa mozzanataim. Akiket ismerek és jóban vagyunk egymással, azok nem (tudomásom szerint) teljesen normálisnak tartanak, ez nyugtat meg. Csak sz@r, hogy már felületes ismertség után megbélyegeznek, én ezt nem engedem meg magamnak, én inkább próbálom az ún. "gyökereket" is megérteni (mondták is már, hogy talán kevesebbet kellene foglalkoznom mindenkivel)
2011. febr. 10. 23:05
 8/10 A kérdező kommentje:
*azok teljesen normálisnak tartanak :))
2011. febr. 10. 23:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet te vagy a családfád alapja. Viccet félretéve, túl sokat stresszelsz azon hogy a mindenféle tahók mit mondanak rólad. Nem is gondolják komolyan, csak legyen kit fikázni, erre van szüksége az önérzetüknek. Szerintem azok az igazi gyökerek, akik belesültek az értékrendjükbe és mindenkit lenéznek, aki eltér attól.
2011. febr. 11. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ekeke ***** válasza:
Nevezd te magad gyökérnek, mindenki újnak így mutatkozz be. Azonnal elvetted az élét.
2011. márc. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!