Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Padlón vagyok. Mit tegyek?

Padlón vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Teljesen a padlón vagyok.Dagadt vagy(teszek ellene) ocsmány vagyok,nem vagyok népszerű.nagyon nagyon nehezen oldódok fel.nagyonsok idő kell hozzá.Nagyon kapaszkodok a barátaimba és ezzel eltaszítom őket.Félek hogy a legjobb barátnőm kezd népszerű lenni,és látom hogy őt mindenki imádja..szereti...egyre többen.És ú meg úgy viselkedik velem hogy....Kezdem megutálni.De ha ő nincs velem akkor nekem nem lesz senkim a családomon kívül.Senkivel nincs olyan szoros kapcsolatom.És nekem szükségem van egy támaszra,ahhoz hogy élni tudjak.Nagyon sokszor elgondolkodtam az öngyilkosságon is,most is az jár a fejembe.Nincs semmi önbizalmam.Hogy is lehetne?Amikor azt hallom vissza hogy ronda vagyok stb.Addig elvagyok jól egy emberrel amíg meg nem tudom hogy népszerű.Utána mintha kicseréltek volna.Nem merek neki semmit se mondani,mert félek hogy lenéz vagy valami.Eljutottam odáig hogy már egyszerűen nem bírom.Egy valami van még ami miatt élek az hogy várom hogy egyszer majd megváltozik minden.De már nem bírom.Az a gond hogy az én problémám ennél amit leírtam sokkal összetettebb,de ahhoz egy ódát kéne írnom hogy megértsétek.Segítsetek kérlek mit tegyek????
2011. febr. 12. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:

azt kapod vissza ahogy magadhoz állsz.

az élet egy tükör

ha kellőképpen tiszteled magad mások is tisztelni fognak.

ha valóban elhiszed magadról hogy csúnya vagy más is annak fog látni... minden a te elmédben dől el :D

2011. febr. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első válasz nagyon jól hangzik, csak az a kérdés, hogy a válaszadó mennyire sikeresen alkalmazza ezt a szemléletet a saját életében.
2011. febr. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De nem értem hogy hogy tudnám magam szépnek gondolni ha ronda vagyok,és ezt mondják rólam??
2011. febr. 12. 12:46
 4/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

mindennek megvan a maga szépsége

és amúgy is csak az kötekedik veled, aki nincs kibékülve magával. másban könnyebb hibát keresni.

és, igen, ha én elhiszek magamról valamit, az nem csak rám, de másra is hatással van. remélem érthető. ha látják, hogy van önbizalmad, minden jobb lesz.

2011. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kezdetnek az is jó, ha megosztod valakivel a gondjaidat. Ez a "fórum" jó hely erre. Az öngyilkosságot felejtsd el, az életben sok jó dolog van amit még megtapasztalhatsz, ha túljutsz ezen a mélyponton. De ez valószínűleg csak szakember segítségével fog menni. Ne szégyellj segítséget kérni. A pozitív gondolkodásos duma csak akkor fog segíteni, ha már jobb állapotban leszel.
2011. febr. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És az miért lehet hogy a népszerűekhez nem merek hozzászólni?
2011. febr. 12. 13:28
 7/8 anonim ***** válasza:
mert félsz tőlük. azt hiszed, hogy alacsonyabb rendű vagy, pedig ők is csak emberek.
2011. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kicsit önző vagy. Azoktól elfordulsz akik szeretnek így is ahogy vagy, csakis mert te népszerű szeretnél lenni. Ezalatt azt értem, hogy a családod szeret így is ahogy vagy, de te öngyilkos lennél csak mert nem lehetsz népszerű. Arra nem gondolsz, hogy szegény szüleid összeroppannának ha elveszítenének? Miért akarsz mindenáron az lenni ami nem vagy? Menj oda egy pár általad "felsőbbrendű lénynek" tartott emberhez és mondj neki akármit. Kezdetnek jó lesz...megkerül a közös téma. Egy párszor elbeszélgetsz egy ilyennel és rájössz, hogy semmiben sem különböznek tőled...esetleg az orruk hordják a magasban. Nehéz de az egésznek a titka, hogy le kell nézni őket. Hidd el, hogy te igenis jobb vagy náluk.


Ezt az idézeted jól jegyezd meg:

"Minden egyes ember csak ember, ennél te sem vagy több és ő sem kevesebb"

2011. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!