Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy szeditek össze magatokat...

Hogy szeditek össze magatokat ha padlón vagytok?

Figyelt kérdés

Ezen a héten semmi sem jött össze. Egy éve munkanélküli voltam aug. 1-ig majd felvettek egy tök jó helyre, nem kell megszakadnom, nagyon jó a fizetés, a társaság, minden, annyira örültem neki. A héten kellett mennem egy 3 napos tanfolyamra, ami a munkámhoz kell, de 3 oktatóból 2 teljesen lenézett. Mert ccsak a diplomás az okos ember, mindenki más buta, idióta. Magyarázták a dolgokat, külön kiemelve, hogy "elmondom lebutítva is". Nem mintha szükségem lett volna rá, mindennel képben vagyok, csak a vizsga kell nekem. Annyira megalázó volt, nem adtam erre okot (rajtam kívül még egy-két emberrel), hogy ennyire lenézzenek. Anyum nagyon beteg, nagyon megvisel ez is, félek, hogy elvesztem, pedig nekem csak ő van és a hugom. Hugi pályaválasztás előtt áll, teljesen elveszve.

Páromat alig látom mostanában, ha együtt vagyunk sem figyel rám igazán. Nagyon magányos vagyok, jó ezek nem világrengető dolgok, de nagyon mélyre értem. Nem tudom megoldani a dolgokat, meg már nincs is kedvem semmihez.


2011. szept. 10. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem rég én is nagyon padlón voltam, mert se munkám, se a barátnő téma nem alakult úgy, ahogy én azt szerettem volna. Itt ezzel kapcsolatban olvasgattam és ajánlottak egy könyvet. Rólam azt kell tudnod, hogy én nem szeretek olvasni, de kivételt tettem és elolvastam a következő könyvet: Rhonda Byrne: A Titok.

Úgy érzem, hogy sokat segített ez a könyv, meg úgy is alakultak a dolgok, hogy van valami újabb cél az életemben, mivel sikerült bekerülnöm egy tanfolyamra.

Ha gondolod, akkor beszélgethetünk priviben, szívesen meghallgatlak:)

2011. szept. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én megnézek egy filmvígjátékot. Másfél óra kikapcsolódás.


Vagy ha nem jön be, akkor olvasok valami humorosat, vicceket.

2011. szept. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!