Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi az az unalom? Ti hogyan...

Mi az az unalom? Ti hogyan unatkoztok?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert nekem furcsa, hogy csomóan rengeteget unatkoznak. Nem értem, hogyan lehet ennyit unatkozni, mikor annyi minden dolog van amit csinálni lehet, akár otthon egyedül is. Én maximum egy unalmas tanórán tudok unatkozni, de nem akkor amikor szabad vagyok és azt csinálhatok amit akarok.
2011. febr. 12. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor csak bámulsz ki a fejedből, és semmivel sem tudod magadat lekötni, bár lenne mivel...
2011. febr. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De miért, ha van mit csinálni? Vagy ilyenkor mire gondolsz, mikor unatkozol?
2011. febr. 12. 21:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Én akkor unatkozom, ha nincs kedvem semmit sem csinálni. Hiába van egy csomó érdekes dolog körülöttem, nem érdekel semmi. Elég borzasztó érzés, és tartok tőle, hogy ez egy jövőben kialakuló depresszió előjele - sajnos több ágon is van érintett a családban.
2011. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én akkor szoktam unatkozni amikro valami kötelező dolgot csinálok.
2011. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én például úgy, hogy ezt az oldalt látogatom...
2011. febr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!