Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Biztos unalom vagy bizonytalan...

Biztos unalom vagy bizonytalan szerelem? Ha egyáltalán az.!? 17/L

Figyelt kérdés
oké, nem egy hülye kis tini vagyok. egy nagyon nehéz helyzetben vagyok és senkitől nem kérhetek segítséget mind1 miért de kizárt. valaki, aki más volt hasonló helyzetben hogy döntött...?mi lett? miért érzem azt hogy minden normális érv ellenére meg kell próbálnom valakivel ami tisztára esélytelen és szar dolog és hagynom minden mást?
2011. júl. 18. 00:49
 1/1 anonim válasza:

"nem egy hülye kis tini vagyok"

Nem akarlak megsérteni, de a kérdésed tárgya nem erre utal...


Mert a döntésed mindenképp fájdalmat fog okozni. Sajnos voltam ilyen cipőben, bár én a rövidebbet húztam, mert a lány tőlem csak szexet akart, és a barátjával meg maradni, és én naív első afférunk alkalmával gálánsan nem akartam a szexet, mert hogyha kapcsolat lett volna, hát nem kezdődött volna jól. De aztán kiderült, hogy a lánynak esze ágába sincs eljönni, mivel én kimegyek 2 hónap múlva külföldre fél évet, ő meg kapcsolatfüggő, pedig a fiúja rútúl bánik vele. De egy "következő alkalommal szex lesz" ígérettel, no meg persze egy zsák tapasztalattal gazdagabb lettem.



Szóval summa summárum jól fontold meg a dolgot, mert vannak az ember életében döntések, melyeket nem tud visszafordítani.


Talán ha én volnék ilyen helyzetben, akkor szakítanék, és 1 hónap gondolkodási időt hagynák magamnak, és ha összejönnék az új partnerrel, legalább nem tűnne úgy, mintha azonnal más kezeibe rohannék. Persze ha van okod erre, mert szarul bánt veled, akkor nem kérdés.

2011. júl. 18. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!