Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiú, nemsokára találkozunk. Miről beszélgethetek vele?

Figyelt kérdés

nagyon tetszik egy fiú,nemsokára találkozunk, és oda fogok menni hozzá:D (először), de nem tudom miről beszélgessek vele... az még megvan, hogy hogyan szólítsam le.. leülök mellé.. de miről beszélgessek vele? tudnátok témákat ajánlani?

Ő 16fiú, én 16lány.


2009. febr. 20. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ez a feladat általába a pasikra hárul:D Témaválasztás...Vmi közös témát kell keresni, zenei ízlés,sportok, egyebek. Gondolkozz el ezen. Van olyan dolog, amit mind2en szerettek?;) Ezzel könnyedén beindíthatod a beszélgetést:D Egyszer majd csak azon kapod magad, hogy hoppá de eltelt az idő:) Sok sikert!
2009. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, nem sokat írtál. Tudja a fiú, hogy odamész majd hozzá vagy csak le akarsz csapni? Mit csinálsz itt? Kit vársz? Például ha "csak úgy" odamész.

Vagy ha tudod, hogy jó valamibe, kérdezd arról. Ha focizik: mióta focizik, mennyit edz rá, mikor lesz a követező meccse. Szeretnek magukról beszélni a pasik és hencegni ha jók valamiben. Neked persze "el kell ájulnod" hogy hú, milyen jó, vagy milyen ügyes, vagy milyen erős stb. Vagy beszélhettek arról is, hogy milyen filmet láttatok mostanában és az kinek hogy tetszett. Vagy milyen vicces (nem cikis) dolog történt veled mostanában? Meséld el neki. Ne hosszan, ne untasd, azt nem szeretik a fiúk.

Hirtelen ennyi jutott eszembe. Ügyes legyél. :)

2009. febr. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek.:) Háát nem tudja a fiú, de én oda fogok hozzá menni...:D az már meg van, hogy hogyan megyek oda hozzá... de nem tudom hogyan kezdjek a beszélgetésbe...:S Megpróbálom használni az ötleteket.:) Köszike.:)
2009. febr. 21. 12:20
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nem egy mai a kérdés de azért gondoltam írok hátha később hasznos lesz...

néha még egy őszinte panaszkodás is jó ismerkedés hogy de rossz volt a suliban, meg az a tanár akit te is utálsz:D abban tuti nem különböztök:D

meg a spontán témák a legjobbak, tele meglepetéssel meg alternativ témákkal!

CIgiseknek van még előnyük, ha odamész lehúzni egy szállal, már van vmi téma...

meg még nemtudom mik estek meg

2009. márc. 28. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi.:)

nem vagyok cigis..:D és ő sem.. szval nincs előnyünk.:D

2009. márc. 28. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!