Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi leszel ha nagy leszel?

Mi leszel ha nagy leszel?

Figyelt kérdés

Én operatőr vagy újságíró akarok lenni te mi???

(de komolyan!)


Kedvenc tantárgyad? Miből vagy a legjobb?


2011. febr. 23. 18:29
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:

Nálam az a helyzet hogy nincs kifejezetten imádott tantárgyam de az Irodalmat meg a Törit szeretem.


Bár azt nem tudom hogy én alsóba 4.5 voltam és semmit nem tanultam,5.be se tanultam és 4.5 lett az átlagom 6. ba félévkor 2 tantárgyam lett hármas minden más négyes-ötös és nem tanultam.Ebben azért kezdek bizonytalan lenni mert órán igaz megjegyzem a dolgokat de...félek nem fogom malyd tudni.

2011. febr. 23. 18:34
 2/28 A kérdező kommentje:
Máskor mikor felnőttem.
2011. febr. 23. 18:36
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ha felnövök GYUSZIBÁCSI leszek.
2011. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
Én református lelkész (nálunk lányok is lehetnek) szeretnék lenni, és amellett pszichológus. :) Kitűő vagyok, de inkább a humán tárgyak érdekelnek, azokból vagyok jobb. A kedvenceim a hittan, az angol (2. idegen nyelvet nem tanulok még, de biztos jó lesz az is), az ének, az irodalom, a nyelvtan, a biosz.
2011. febr. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 habibi ***** válasza:

szia, ne félj, csak bíznod kell magadban és mindent képes leszel megtanulni :)

én sebész leszek (de hogy milyen az még eldől), erősségem a bio, kémia, fizika meg nagyon jó a kézügyességem és a nyelvérzékem

2011. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Azt hiszem egy dolgot féreértettetek én sosem tanulok és jók a jegyeim leszámítva a két 3 félévkor de év végére 4 est akarok belőle csinálni de én attól félek hogy a dogáig emlékszem rá de félek felnőtten nem fogom tudni :( mi a véleményetek: inkább tanuljak vagy így is hosszútávon marad bennem vagy mi?
2011. febr. 23. 19:07
 7/28 anonim válasza:
Én is GYUSZIBÁCSI akarok lenni (a "malyd" az majd (látom nyelvtanbol se voltál 5-ös))
2011. febr. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 habibi ***** válasza:
ne így állj hozzá, és mindenki felejt egy idő után, ezért kell ismételni mindig, na meg az is lehet, hogy magolsz és azért esik ki minden, azt nem szabad, próbálj logikával tanulni, úgy sokáig megmarad
2011. febr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Hát épp ez a baj semmit nem tanulok de jók a jegyeim és attól félek hogy igaz megtanulom a dolgok nagy részét az órán és így vagyok 5-4-3 de mivan ha csak a dogáig tudok mindent bár ez nem biztos.
2011. febr. 23. 20:36
 10/28 anonim ***** válasza:
POLITIKUS
2011. febr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!