Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Itt leszel, mikor a világom...

Itt leszel, mikor a világom elkezd széthullani?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
nem fog széthullani a világod!
2011. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem fog széthullani, miért is tenné?
2011. jún. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Időről időre elbizonytalanodom a sok fájdalomtól, úgy szégyellem magam.


„Ha van Isten, biztosan nagylelkű azokkal a teremtményeivel, akik idő előtt óhajtják elhagyni a Földet, sőt, talán még bocsánatot is kér, amiért arra kényszerítette őket, hogy itt időzzenek.”

2011. jún. 14. 21:55
 4/7 anonim ***** válasza:
d eez nem vmi dalszöveg? will you be here when my world starts to fall?:D
2011. jún. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogyne! Szívesen végignéznék valami ilyesmit.
2011. jún. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem, Isten nem kérne bocsánatot, mert: ha véglez az életeddel, megölöd magad, a gyilkosságot pedig tiltja a Tíz parancsolat. Könnyebb elmenekülni, mint szembenézni az élettel... Nekem is sok nehézséget kellett túlélnem, de itt vagyok. nem adtam fel. Bevalllom, megfordult a fejemben az öngyilkosság (amit nagyon szénellek), de kivitelezni nem mertem volna. Mégis mi lett volna könnyebb? itthagyom a családomat, és a lelkemnek nem hozok megnyugvást, ha megölöm magam.
2011. jún. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szép kérdés :)

17:50: az esetek nagy részében az öngyilkosság nem menekülés. Tiszta kémia, agyi folyamat, amit annyival nem lehet befolyásolni, hogy "önző vagy meg menekülsz". Persze, hogy vannak olyan esetek, amikor csak ennyiről van szó. De egy komoly gondot nem kellene mindig így degradálni, mert nem az utóbbi a jellemző.


Kérdező: az elbizonytalanodás nem ad okot a szégyenre. Csak a büszkeségre adhat okot, amennyiben képes vagy talpra állni utána. Kevés olyan ember van, aki ne bizonytalanodna el az életben, de a megoldást annál többen megtalálják ;)

2011. jún. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!