Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudok leszokni? Bövebbe...

Hogyan tudok leszokni? Bövebben lent!

Figyelt kérdés
14 éves vagyok de még mindig plüssel alszok.folyton cikiznek e miatt és szeretnék leszokni de nemtudom hogy ályak neki. szoval iesmi modszerekeet szeretnék megtudni.
2011. febr. 27. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem tudod, hogy állj neki? Egyszerűen ne tedd be az ágyba.:D
2011. febr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést minden hónapban 2x felteszik. Sztem fake.


Nah de ha mégsem, akkor meg összeszeded a plüsseidet egy dobozba és felviszed a padlásra, és elmész aludni. Ennyi.

2011. febr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az emeleten lakok :D és most nemrég regiztem ide
2011. febr. 27. 18:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát akkor sok embernek van ez a problémája.. :D

Akkor vidd el valahova, add be valamilyen jótékonysági intézménynek, dobd ki, tökmind1, csak szabadulj meg tőle, így nem tudsz majd azzal aludni.

2011. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
könyebb mondani mint megtenni!
2011. febr. 28. 14:13
 6/7 anonim ***** válasza:
és ki az a nagyon okos ember, aki ezzel cikiz téged? egyáltalán ki a f.ranc látja, hogy te este mivel alszol? sztem akinek az az elfoglaltsága, hogy a te alvási szokásaidat cikizi ki egy r.hadt szánalmas ember lehet.
2011. márc. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egyik haverom cikiz veled de szerintem csak azér mer öszevesztünk egy lányon
2011. márc. 2. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!