Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyen több önbizalmam?...

Hogyan legyen több önbizalmam? És miért nincs? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem magamat, bizonyos emberek mellett felszabadult vagyok, tele önbizalommal. Viszont ha egyedül vagyok pl utcán vagy valamilyen épületben, szorongok.

Az osztályomtól egy ember kivételével és általában az olyanoktól, akiknek a társaságában akaratlanul is sokat vagyok, próbálom magam távol tartani, mintha nem szeretnének, pedig csak nem ismernek, mert erre nem adok lehetőséget. Ennek valószínűleg az az oka, hogy általános iskolában ok nélkül bántottak a többiek, mert "vicces". De mi az oka annak, hogy az utcán nem tudok végigmenni néha anélkül, hogy ne izgulnék?

Ehhez hasonló az is, hogy főleg szex közben hosszabb ideig tartó önálló cselekvést nem szívesen csinálok, nincs hozzá elég önbizalmam.

Miért van ez és hogyan lehetne rajta javítani?

18/L


2011. okt. 16. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha odáig eljutottál, hogy szexelsz, csak nincs lyan kevés önbizalmad.
2011. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha egyedül vagyok vagy egyedül érzem magam kevés önbizalmam van.
2011. okt. 16. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utcán az nekem is szokott, de feltűnt, hogy ha valami nagyon bánt, vagy valamilyen erősebb érzelmi hatás ér, el vagyok foglalva a gondolataimmal, és teljesen zavartalanul tudok közlekedni az utcán. Próbálj meg kevesebbet foglalkozni magaddal ilyen szempontból, és foglald el magad mindenfélével, hogy csak azokon a dolgokon járjon az eszed! (Bár ez eddig nekem se sikerült.) Meg az is furcsa, hogy Pesten a forgalmas utcán, a tömegben soha nem érzem ezt a feszültséget, mindig csak itthon, egy kisvárosban.
2011. okt. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Most hogy belegondolok, ha erősebb érzelmi hatás ér, akkor nekem sincs gondom, de csak ha pozitív ez a hatás. Ha bánt valami nálam még erősebb ez az érzés.

Megpróbálok nem erre koncentrálni, remélem sikerül.

2011. okt. 17. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!