Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezt a félelmem hogyan tudnám...

Ezt a félelmem hogyan tudnám legyőzni?

Figyelt kérdés
Szóval félek a kutyusoktól. : S Mert 5 éves koromban egy " megharapott" és nagyon megijedtem. Ma mentem barátomhoz akinek van egy nem éppen kiskutyája. Nem mertem bemenni és ez olyan égő! Hogy tudnék nem félni? Ne azt mondjátok nézzek szembe a félelmemmel hanem hogy-hogy kérlek! 12/F Köszi a válaszokat.
2011. márc. 3. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tudsz valakit ahol kiskutyák születtek oda kellene kiskutyát simogatni menni.Ha ez nem gond akkor tovább léphetsz kistestü jólnevelt kutyával barátkozni.

Sok sikert!

2011. márc. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem megpróbálhatom. :) Köszi.
2011. márc. 3. 17:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szedd ossze magad es novessz egy parat (marmint golyot, hogy tokos legyel) :)

viccen kivul

4evesen arcon harapott egy kutya ugy, h ha ossze tudta volna zarni az allkapcsat, akkor ma hianyozna a fel fejem.

Utana meg vagy ket masik dog megharapott az evek soran. Ennek ellenere imadom oket es mindig is voltak kutyaim.

Mint az embernel is, a kutyak kozott is vannak "haraposabbak" meg nem haraposak.

Egy idegen kutyahoz ne kozeledj ha nem muszaly, ha megis akkor legyel magabiztos es lassan lepkedj. Ha futsz akkor altalaban utanad megy. Ha kozeledik es elkezd ugatni, akkor kezdj el vele hangosan kiabalni. Nem baj ha az utcan bolondnak neznek, az a jo ha a kutya megijed toled.

A baratodnak meg mondd meg hogy felsz a kutyaktol es legyen szives jojjon ki es engedjen be.

Ebben nincs semmi ciki, ezt csak azert latod annak mert meg kicsi vagy.

(amugy a hatizsakkal lehet a tamado kutyara a legnagyobbat huzni, foleg ha tele van konyvvel).

2011. márc. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát megpróbálhatom. :D Meg már láttam olyan videókat hogyan védekezzünk ha megtámad a kutyus. :D Nekünk is van de tőle nem félek azért durva is lenne. :)
2011. márc. 5. 08:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!