Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 3 a Magyar igazság 1 a ráadás!...

3 a Magyar igazság 1 a ráadás! 1:Mi az a tulajdonság, képesség, bármi, amivel szeretnél rendelkezni, de soha nem sikerülhet? 2:Kérdés ugyanaz, mint az első, csak a vége az, hogy sikerülhet? 3:Környezetedbe rendelkezel-e olyan

Figyelt kérdés
tulajdonsággal,bármivel,ami egyedi,nem átlagos? 1 a ráadás:Van-e olyan titkod,amit a sirba viszel,zavarna-e,hogy utána,ha meghalsz kiderülne?Ha feleltek írjátok le légyszi a kort,és a nemet.Minden kérdésre 1 választ várok,mert az a lényeg mit helyeznél az első és egyetlen helyre.Fontos lenne,hogy önmagad legyen a válasz és ne az amit a közvélemény elvár,vagy a társadalom megszab.A Lotto 5-ös nem jó válasz,mert 1 tele a padlás válasszal 2 nem emberi valami,tehát itt rólad van szó,és nyugodtan elrugaszkodhatsz a valoságtól,de ugy felelj,hátha igaz lehetne.
2011. márc. 3. 16:38
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Szia utolsó az 1-es tetszik nekem ua,de nekem azért,mert szerintem nagy az álszentség.A 3-asnál az elözőnél magyaráztam,hogy mire gondolok.A 4-es A titkod már most megosztod az nem titok.
2011. márc. 3. 23:48
 12/19 szamóca. ***** válasza:

hát igen, a kettesre visszatérve... de végülis te már elrontottad, én még nem, de még elronthatom:P :D na mindegy.

a négyes pedig nem is vicces:P ma eggel is ugy kezdtem hogy az ölembeborítottam egy pohár vizet..:D

2011. márc. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Azt mondtam megmosolyogtam,ami azt jelenti nem vicces,hanem aranyos,de az nem a 4-es,hanem a 3-as.
2011. márc. 4. 12:47
 14/19 anonim ***** válasza:

1.Szeretnék elégedett lenni,de ez sosem sikerülhet,mert ilyen típus vagyok.Örök elégedetlen.

2.Szeretnék lediplomázni,és könyvtáros lenni.Ez még sikerülhet,de ez is sok mindentől függ,nem csak az én kitartásomtól.

3.Nem tudom,h.rendelkezem-e egyedi tulajdonságokkal.Szerintem ez relatív.Biztos mindenkiben van leg.egy olyan tulajdonság,ami más számára egyedi és csodálatos.

+1.olyan titkom van amit bizonyos embereknek sosem mondanék el.

Vagy olyan kell amit soha senkinek nem mondok el?


24/L.

2011. márc. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 szamóca. ***** válasza:
hogy te mennyit kötözködsz :O :D
2011. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Igen olyanra,amit soha nem mondanál el senkinek.Kedves Szamoca egyátalán nem kötekszem,miért tenném?Kiváncsi vagyok valamire,ezért tettem fel ezeket a kérdéseket.Köszi és bocsi.
2011. márc. 4. 16:34
 17/19 anonim ***** válasza:

1. bármilyen személyiséget, képességeket, személyazonosságot teremthessek magamnak, és úgy cserélgethessem őket, mint a ruháimat, minden egyes alkalomra a legmegfelelőbbet. Mint Az ötödik Sallyben. Halhatatlan is lennék, örökké 17 éves, mert az a kedvenc korom.

2. szeretnék írni, vagy fordítani

3. többen mondták már, hogy hihetetlenül jó a memóriám

+1. talán gyorsan fejlődik a személyiségem, mert mindig szégyellem azokat a gondolataimat, amikre pár hónapja még büszke voltam

24/l

2011. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ja, és a halhatatlanságért eladnám a termékenységemet.
2011. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Ez de jó:) Akkor a válaszok:

1. láthatatlanná válni, amikor én akarom:D

2. kitartás, akarat, hogy le tudjak fogyni, ebben még bízom, hogy sikerülhet

3. nem hiszem, hogy van olyan tulajdonságom, ami nem átlagos

ráadás: nincsen

Nő, 27 éves:)

2012. márc. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!