Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Jobb a kedvetek, hogy ilyen...

Jobb a kedvetek, hogy ilyen gyönyörű idő van? Pest-megyei kisvárosban élek,15 cm hó, ragyogó napsütés! Honnan írtok?

Figyelt kérdés
2009. febr. 18. 14:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
pesti vagyok, de irritál ez a napsütés meg hó combo. essen a hó legyen sötét. süssön a nap legyen nyár. így oké, de ez áhh. süt a nap, de szét fagyok, a hó sem olvad szóval csak arra jó, h kiégesse a retinámat.
2009. febr. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
bp kertváros. gyönyörű!!!! Minden fehér, ragyog a nap, igaz qva hideg van de mégis sokkal inkább ez mint a szürkeség! Nekem tetszik, igaz jöhetne már a nyár...
2009. febr. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
érd. rettenetesen irritál a napsütés és a kék ég. utálom! a hó jó, de akkormár legyen sötét...
2009. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeged.Enyhe napsütés,erős qva hideg szél,a hó meg olvadozó locspocs,néhol jéggé fagyva.szar :/ Száraz talajt akarok,szélcsendet,napsütést és meleget!!!Na akkor lesz majd jó kedvem.
2009. febr. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
TAVASZt akarok!! Hódmezővásárhelyen egyébként nagyon hideg szél fúj de optimistább vagyok napsütéseb napokon csakígy tovább!! (O;O) Xx:
2009. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
igen engem befolyásol,pécsi vaqgyok hm itt kicsit süt a nap de nincs hó, csak itt ott egy kicsi. mikor lesz már tavasz :S hideg van nagyon.:S
2009. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én rettenetesen utálom, hogy hó meg napsüts együtt van. pl azért mert tiszta latyak minden, ha gyalog közlekedsz csöpög rád a házakrol a jég stb... meg ha kabát van rajtad akkor meleg van ha nincsrajtad hideg. egyszoval szar egy idő ez szerintem
2009. febr. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Budapest

Itt esett a hó, de annyira, hogy tegnap szétázott a csizmám. A kezeim teljesen lefagytak kesztyűben is. Én személy szerint utálom a havat. Napsütéssel vagy anélkül, nekem csak púp a hátamra :( Tavaszt akarok, hó nélkül, napsütéssel, madárcsicsergéssel!

2009. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyan helyről írok, ahol már évek óta nem sütött nap.
2009. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Miskolci vagyok,itt is süt(ött) a nap és van hó is.Én nem szeretem ezt az időt!Jó,hogy süt(ött) a nap,de a hó nem kéne.
2009. febr. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!