Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van olyan lány, aki hét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki hét közben Dunaújváros-Pest között szokott vonatozni, mert pl suliba megy?

Figyelt kérdés

Pestre járok suliba, remélem van olyan lány, aki 8ra, 9re szokott beérni a Pesti vonattal. Jó lenne ha ismernék is valakit:)

19/f


2010. szept. 24. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:
ratyi duma
2010. szept. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem duma, nem csajozni akarok:)
2010. szept. 24. 23:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Aki van ilyen csaj, azzal úgy is minden nap találkozol a vonaton is, maximum ratyi vagy leszólítani élőben, úgyhogy inkább a vonaton ismerkedj vele, ne itt.
2010. szept. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem csajozni akarnál, és tényleg csak ismerni akarnál vkit, akkor fiúkat is keresnél. Bocsi:) Jah és akkor nem a randizás rovatba írtad volna be. xD
2010. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Te szerinted majd mindig meglátom azt a csajt?:D

Nem 10 személyes egy vonat:D

Több, mint 100 ember van rajta, nem járom végig az egészet.

Csak 3 hete vonatozok, eddig egy vörös fiút láttam kétszer:D Nőt még véletlenül se. Nem viccből raktam fel a kérdést....

2010. szept. 24. 23:38
 6/7 A kérdező kommentje:

Ide írtam, mert ezt többen olvassák:)

Fiúkkal nem ismerkedek, belőlük elegem van. Van elég fiú ismerősöm, lányból viszont kevés:)

2010. szept. 24. 23:45
 7/7 anonim válasza:
Igen, szerintem van ilyen!
2011. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!