Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem tudnál számítógép...

Miért nem tudnál számítógép nélkül élni?

Figyelt kérdés
ha úgy érzed nem tudnál
2011. márc. 6. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Játékok, ismerkedés, filnézés, letöltés, unalom elűzés, és ha valami gond van, felteszem itt. tömören ennyi, de még kismillió dolog van. :D
2011. márc. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínüleg, nem veszteném életem, a "számítógép elvonás" következtében, de a közösségi, kultúláris életem olyan 60% -al csökkenne. Mert bár még facebook- om sincs, olyan elengedhetetlen cselekményeket hagynék ki, melyek eddigi életem, nagy részét betöltik. Kb. fél év elteltével, kialakúlna egy olyan "más" életem, mely nélkülözi a gépet, s sokkal több időt fordít másra. Ám, a mai világban, a "más" édeskevés a teljes, s felettébb boldog élethez. De lehet, hogy tévedek.
2011. márc. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mentifantezsvér ***** válasza:
Hát sajnos elköltöztem és csak a gépemen keresztül tudom tartani a kapcsolatto a barátaimmal és egyes családtagjaimmal...gép nélkül elszakadnék tőlük és azt nem vislném el..
2011. márc. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert tulajdonképpen mindent géppel csinálok. Filmet nézek, játszok, olvasok, zenét hallgatok, tanulnom is ezen kell, informatikusnak tanulok.. Kivétel a közösségi életem, nekem sincs facem, és ezt a részét elég nevetségesnek tartom.

Gép/internet nélkül elég szűk látókörű, tudatlan lennél, bár kitudja akkor lehet eljárnék könyvtárba.

19/F

2011. márc. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Harinezumi válasza:
Mert itt, a képernyő előtt élem az életem - nem feszélyezem önmagam. A közösségi életem nagy részét msnen keresztül folytatom, anélkül nem tudom, hogy tartanám a kapcsolatot bárkivel is, mert nem szeretek kimozdulni - szégyen-gyalázat, de igaz.
2011. márc. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!