Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ki tud olyan online iq tesztet...

Ki tud olyan online iq tesztet, aminek a kiértékelése a kitöltés után rögtön online történik, nem kell fizetni meg sehova smst küldeni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:

www.mensa.hu


Ez egyébként a hivatalos teszt próbatesztje. :)

Én anno megcsináltam és 128 lett, vmikor megírom a rendeset is élesben.


Am ha VV miatt kérdezed:

Most néztem 1* itthon, eddig max. barátoknál és akkorát szakadtam azt mondja az Alekosz 91, hát akkor én átlagos vagyok...ahahahahaaaa - amikro előtte megmondták hogy a 100 az átlag...- meg a másik, Jerzy vagy az még bennvan? lövésem sincs csak azokról akikről sokat postolnak face-en- hogy 105% azt mondja százalék, ááááh hát én olyanokat szakadok ezeken hogy az fergeteges!

2011. márc. 7. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

A vv-nek csak annyi köze van hozzá, hogy onnan jött az 5let, hogy felmérem magam, de mindenhol ilyen fizetős, meg sms küldős szarságot találtam. Olyan nem kell, mert egyrészt nem fizetek érte, másrészt meg majd küldözgetik 100 évig az emelt díjas smseket.

Tehát köszi.


Ha valaki tud még, jöhet!

2011. márc. 7. 13:13
 3/4 A kérdező kommentje:

Hoppá. Megnéztem, és azt írja ki, hogy az oldal nem található.

A mensa oldal megvan, a próbateszt megvan, de mikor az indító gombra nyomok, ezt kapom válaszként. :(

2011. márc. 7. 13:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Megnéztem, nekem most is elindult.

Egy külön ablak nyílik meg ahol pár személyes kérdésre kell válaszolni és utána indul el a teszt 30 perc az egész.


Nem lehet hogy nincs Flash lejátszód?

Mert akkor google: adobe flash player download tölts le egyet és telepítsd.


Vagy csak tegnap annyian töltötték a VV miatt hogy bekrepált a rendszer! haha xDD

2011. márc. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!