Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Online önéletrajz kitöltés,...

Online önéletrajz kitöltés, de hogyan?

Figyelt kérdés
Diákmunka miatt csinálom az önéletrajzomat.Nem tudom h mit írjak a társalgási készségekhez,művészi készségekhez,kiegészítő információkhoz,h érdekes legyen az önéletrajzom,és kitűnjek a többiekből,mert nagyon szükségem lenne a pénzre,mert a családom megéletési problémákkal küzd sajnos. 19/L
2011. jún. 7. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Én ha online akarod kitölteni,akkor az EUROPASS-t ajánlom,azt végigkérdezi tőled egy online formanyomtatvány keretein belül az adataidat,aztán abból rakja össze az önéletrajzodat,amit a végén asszem doc-ban(szerkeszthető) és talán még pdf-ben is letölthetsz.A doc. fájlba pedig utólag,a letöltés után azt írsz még pluszba,amit akarsz,annyi a különbség,hogy az oldal rárakja a saját arculatát(logó,ilyesmi),amitől kicsit hivatalosabb lesz.


Nem tudom,milyen munkára pályázol diákmelón belül(mert ugye lehet fizikai vagy akár irodai kisegítői meló is)...mindkettőhöz más készségek kellenek.


Ha utazási irodához vagy multinacionális céghez mész dolgozni,ott okvetlen tüntesd fel az összes nyelvet,amit bármilyen szinten is beszélsz.


Írd be azt is,hogy milyen szinten kezeled a számítógépet,és esetleg minden pluszdolgot,ami az átlag számítógépkezelői képességeket meghaladja: html-programozási tudás,php-ismeret,mysql-ismeret,stb.


Művészi készségekhez akkor írj,ha olyan állástz szeretnél,ahol rajzolni kell tudni,mittudomén pl. galériáknál vagy hasonló helyeken,egyénként szerintem egy boltban a kasszánál vagy árufeltöltői állásra pályázva egyáltalán senkit nem fog érdekelni,hogy te mennyire tudsz rajzolni.


Relevancia!!!

2011. jún. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!