Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy óvonőnek illik a zártpapuc...

Egy óvonőnek illik a zártpapucson és fehér ruhán túl fekete nejlonharisnyát viselnie?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 21:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Ahogy ő azt jónak látja.
2011. márc. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nincs megszabva mibe kell lennie, csak ne legyen túl kihívó vagy igénytelen
2011. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a gond,hogy az óvoda igazgatója beakarja vezetni,hogy mi nekünk ( óvonőknek )fekete nejlonharisnya a munkaruhánk elemét képezze,amit én őszintén megmondom annyira nem bánok,csak történt egyszer,egy fiúgyermek felajánlotta,(és még jegyzem meg mai napig ajánlgatja) hogy szívesen megmaszírozná a talpam,megengedtem neki,mert hát egésznapi talpalás után jól esik,ha valaki tőrödik velem, és nem telt el sok idő,és az apuka beállított a gyerekért,aztán eléggé megszídott,hogy hogy képzelem ezt.
2011. márc. 6. 21:55
 4/9 anonim ***** válasza:

hány éves fiúgyerek? amúgy akkor mi köze a harisnyához?

amúgy szeretsz óvónő lenni?

2011. márc. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jézusom:S Szerintem semmi baj sincs a fekete harisnyával de érdekes kérésre feleltél igennel..Inkább el kellett volna neki magyarázni, hogy ez nem illik, de mindegy..Szereted a szakmádat?


L/19

2011. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Bakker azért ne egy tudatlan kisgyerekkel masszíroztasd a lábad hú, mázli hogy nem az én - még am meg nem született- gyerekemmel történik mert hatalmas perpatvar lett volna belőle... ilyet nem illik, még ha ő ajánlotta fel akkor sem! Te megengedéd a gyerekednek hogy pl. a házidokija lábát masszírozza, mert hogy egész nap dolgozik és jólesik neki? Hát sztem nem... Bár gondolom elég fiatal vagy még. Az ilyen kérdések egyszerű eldöntése ha felteszed magadban a kérdést úgy mintha a te gyereked kérdezné.


Kérdésre válaszolva:

Fekete harisnya ok, de miért pont nylon? A legrosszabb anyag, teljesen beleizzadtok, akkor már inkább pamut! Vagy lehetne azt is hogy egyszínű pamut, és akkor lehetne egyik nap lila másnap fekete, aztán kék, sztem a gyerekeknek is tetszene és ti is hozzásminkelhettek, divatolhattok - bizonyos határokon belül.

2011. márc. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
11%

Jo nagy paraszt az utolso hozzaszolo! Az ilyenek miatt lehetseges, hogy manapsag Amerikaban meg Istent is be lehet perelni...sajnos.

A maszirozas ugy velem nem "olyan" szandekkal tortent. Egy kedves gesztus volt egy kisfiutol.


Ha tetszik a nejlonharisnya, akkor miert ne. Nincs abban semmi rossz.

2011. márc. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
72%
Melyik oviban dolgozol? Én is massziroznék szívesen :)
2013. dec. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 tuman ***** válasza:
49%
A zártpapucs elég illetlen,kihívó lábbeli.A harisnya okés.
2016. szept. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!