Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Fehér, vagy Fekete skorpió...

Fehér, vagy Fekete skorpió vagy? Jellemzöek rád ezek a tulajdonságok? Ha fehér vagy szeretnél fekete lenni, és forditva?

Figyelt kérdés

október 24. - nov. 22.)


A fehér skorpió:


A legszélsőségesebb, legellentmondásosabb típus. Jó esetben mély érzésű, emberszerető az életet tisztelő, szenvedélyes, szívós, kitartó, energikus, megbízható, titoktartó. Gyakran karizmatikus kisugárzással rendelkezik. Óriási akaraterő, regenerálódó képesség jellemzi. Lelkileg azonban rendkívül érzékeny, sérülékeny.


A feket skorpió:


Kutató hajlamú, vonzzák a rejtélyek, minden titkot fel akar tárni, ő maga azonban nem adja ki könnyen titkait. Erre a típusra mondják, hogy szinte belelát az ember veséjébe. Mélyreható gondolkodás, jó szellemi képességek jellemzik. Gyakori a vallási, ezoterikus érdeklődés. Önfeláldozó, a családjáért minden áldozatra képes, ugyanakkor hajlamos uralkodni felettük. Érzéki, csábító típus, a szerelemben is érvényesül hatalmas energiája. Rossz esetben önző, sértődékeny, bizalmatlan, kíméletlen, kegyetlen, félelmet keltő, bosszúálló, birtokló, erőszakos, zsarnoki, hidegen számító, manipuláló, önhitt, csökönyös, mániákus, önpusztító. A legféltékenyebb típus.


2009. okt. 10. 20:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam h létezik fehér meg fekete.De ezek szerint én fekete
2009. okt. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilas vagyok :)


Egy Unikornis


De a Főnököm csak LóLajosnak hív.

2009. okt. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez csak akkor lenne érdekes , és vicces ha lány lennél :D
2009. okt. 10. 22:13
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
anyura ismertem a feketéből! xD (amúgy ő skorpió:))
2009. okt. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rám mindekettő illik! Kivéve az emberszerető! Csak úgy nem akarok mindnekit szereti és nem is teszem ezt. :) Szóval én lennék a fehér meg a fekete is egyben, kivéve az emberszeretőt, meg a vallást és az önpusztítást. Nagyjából a többi jellemző rám. Amúgy mérleg vagyok, de 21-én születtem, előbb mint kiírtak! :D
2009. okt. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is a kettőből vagyok összerakva:)De én tényleg skorpió vagyok!Na és Te?

Amúgy honnan vetted,h ilyen van?

2009. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én is a kettöböl vagyok összerakva :D


Onann hogy régebben egyik ismerösöm mesélte hogy van 2 olyan ismeröse akik szintén skoropiok, és az egyik fehér és a másik fekete , aztán megnéztem hogy van-e ilyen és volt. :)

2009. nov. 25. 22:14
 8/11 anonim ***** válasza:
És szeretsz skorpió lenni?Persze,hogy szeretsz:))))))))))))))))))))))))))))))))
2009. nov. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nem :( , hogy miért nem az túl hosszú lenne elmagyarázni:)
2009. nov. 29. 00:24
 10/11 anonim ***** válasza:
énse nem nagyon,halakba kiváncsi vagyok milyen lennék
2009. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!