Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyi az a pénz, amit már...

Mennyi az a pénz, amit már képesek lennétek kivenni pl. egy wc-csészéből puszta kézzel?

Figyelt kérdés
Mivel nem a különböző technikákra vagyok kíváncsi, amivel ki tudnád piszkálni a kezed összekoszolása nélkül, hanem a pénz mennyiségére, ezért azt mondom, hogy a kezed mindenképpen trutyis lesz.
2011. márc. 12. 12:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miután munkanélküli vagyok és havi 28.500.- a jövedelmem, akár 200.- forintot is... :S
2011. márc. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

én kivennék akármennyit (na jó 10 forintot nem) de 200 ft-tól már simán. Kezet lehet mosni... pénz meg mindig kell, sok kicsi sokra megy.


csóró egyetemista

2011. márc. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Jason Becker ***** válasza:

Ezt mondjuk pottyantós klotyóból hűzós kivenni ám! Mert azért feltételezem, hogy az emberkék - ha nem is takarítják ki - de lehúzzák maguk után...

Egyébként papírpénz legyen.

A kezet meg meg lehet mosni.

És még azt mondják a pénznek nincs szaga... :)


Viszont e legdurvább az, hogy ma a mi Magyarországunkon ilyen kérdésre még képes írkálni a magyar! Elszomorít, mert ez nem humor...

2011. márc. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát, kedves harmadik válaszoló, nem is a humor kategóriába tettem a kérdést...

Nemrég 3 db 20-assal néztem hosszú percekig farkasszemet. Aztán becsuktam őket, és kivettem a pénzt.

Ez van.

2011. márc. 12. 12:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem turkálnék WC-be az biztos. azért büszkeségem,meg tartásom még nekem is van...
2011. márc. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Talán egy kétezrest már kivennék.. de ez is attól függ. Ha csak ráesett a "cucc" tetejére, és kicsit lenne trutyis a kezem, kivenném, de ha úgy hogy még előtte esett bele, és ráwcztem és csak utána látom, hát úgy már nem turkálnám ki.


Egyébként meg nem életszerű a kérdés, olyan nincs hogy csakis a puszta kezeddel szedheted ki... Még nyilvános wc-nél is talál az ember akármilyen eszközt amivel ki tudja szedni a kezei összepiszkolása nélkül.

2011. márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mentifantezsvér ***** válasza:
ez hülyeség..ha elmész a wchez és meglátod használat elött h benne a pénz akkor ott csak sima víz van úgyhogy egyátalán enm olyan vészes...sztem én 200 ft tól simán kivenném :D aztán megmosnám a kezem és happy lennék :D
2011. márc. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
200 fölött bármennyit, vagy lehet hogy még 100at is. Ez van, nálunk még az is soknak számít.
2011. márc. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Autópálya melletti kur.vák körében nagyon kedvelt nyilvános wc-k.. 1x bementem egy ilyenbe, megcsapott a szag, az hogy még a fal is összevolt kenve szarral odanézek a tükörhöz és egy ilyen lelakott prosti festegeti magát, én már ekkor öklendeztem olyan szag volt és kb. kiestem az ajtón. Na Ott ha 20.000 Ft lett volna a 2 méterrel alrébb lévő wc-be SE mentem volna el odáig. Természetesen iszonyatosan örülnék a fejemnek, hogy úristen mennyi pénz, De képtelen lennék 1 olyan helyre bemenni érte. Horror volt az a wc.



De ha ilyen normális mondhatni kultúrált helyről beszélünk, akkor 1000-től tuti kivenném. nincs ott más csak víz. Aztán kezetmosok és ennyi.

2011. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Előző, ezt mint nő mondod?
2011. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!