Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek hány éves kortól...

Szerintetek hány éves kortól ideális szerelmesnek lenni, vagy járni valakivel?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
16+
2011. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ha valaki tényleg magabiztos és bevállalós,akkor ő már "képes" kapcsolatot kialakítani az ellenkezőneműekkel akár 12-13 éves korban, igaz akkor még eléggé az ösztöneire hagyatkozik..és nem tudja mit csinál..


én azt mondom 14+

2011. márc. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én 12/L vagyok, és nálunk már nagggyon gáz, ha nem jártál még senkivel...egyeül oviban "jártam" egy fiúval, de egy életre meuntam XD

én nem szeretnék elsietni semmit, de nagyon zavarnak a többiek..

2011. márc. 12. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Fú de gáz lehet, tényleg... Jövőre meg már az lesz a gáz, ha nem qrtak meg vagy 20an. Nyuugodtan várhatsz 16 éves korodig, aztán tervezgesd hogy megb@szatod magad, merthát tudod, hogy mit akarnak AZOK. Hidd el, jobb erre várni, habár én azt gondolom hogy 16 éves kor körüli 'nem szűz' lánynak lenni is irtó égés.
2011. márc. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ezt nem kell korhoz kötni:D amikor szerelmes leszel akkor majd lesz barátod.

csak azért mert a többiek szerint gáz összejönni valakivel aki nem is szinpatikus...hülyeség:S

2011. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hát kösz, 07:08...igazán hasznos álasz...12éesen nemigazán ezen gondolkodom. de mind1.

az utolsonak: köszi ^^ bár ezt már csak az oszttársaimnak kéne megmagyarázni, de hát...

2011. márc. 13. 20:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Más annak aki rendezett szerető családból jön és annak aki zilált, akár bántalmazóból. A korán szexszelők nagyrésze rossz családból jön ki.
2011. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!