Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon alacsony vagyok? 14...

Nagyon alacsony vagyok? 14 éves vagyok és olyan 161-162 centi vagyok. és ideális ha ehhez a súlyom 49 kg?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 15:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

De utálom az ilyen kérdéseket...

1. 165 a női átlag (felnőttben), ehhez képest nem vagy alacsony, de még nőhetsz.

2. Nem tudjuk, hogy mennyire ideális a súlyod, mert ez főleg csontozattól függ.

3. Általánosságba véve normális, sőt, talán még kicsit kevés is (ezt csak azért írtam, hogy ne legyen teljesen off).

2011. ápr. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mondjuk a nemedet nem mondtad, úgyhogy szólj, ha rosszul következtettem.xD
2011. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én 155 cm vagyok és soha az életben nem volt problémám a magasságommal, sőt, a legtöbb srác kimondottan kedvelte a termetem. Nem érzem magam amúgy kicsinek, mert szerintem még a 155 is nagyon átlag ma Magyarországon, nem vagyunk egy termetes nép szerintem.
2011. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
előző válaszoló egy törpe :DxD
2011. ápr. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszi:D ja igen lány vagyok:D
2011. ápr. 24. 16:10
 6/14 anonim ***** válasza:
Inkább vagyok 155 centis csinos lány, mint 170 meg 180 centis nyakigláb nő. Nekem a társaságom nagy része fiúkból áll és nagyon nem szeretik a létra nőket, ha ráadásul még csont soványak is, azokat meg főleg nem. Szerencsére még vannak srácok, akiket nem hülyített el a média.
2011. ápr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én ugyanennyihez vagyok 56kg, és jó a súlyom, mert kickboxolok, tehát az izom. Tehát nem mindegy.
2011. ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
41%

Semmi jogod ítélkezni a magasabb nők fölött, kedves 155 centis. Az ember az olyan tulajdonságaival, eredményeivel kérkedjen, amit ő maga ért el. Te nem tehetsz róla, hogy "cuki" kis csaj lettél, de egy 170 centis sem tehet arról, hogy ekkorára nőtt.

Nem a te erényed, akkor meg mit teszed magad ?

Átlagmagasságú vagyok ugyan, de nagyon fel tudnak húzni azok, akik a magas nőket bántják. Tehetnek ők róla ? De te biztos fel lennél háborodva, ha kis csips/zarnak tituálnának a "magasabb" nők.


Amúgy nem vagy alacsony, kérdező. Átlagmagasságod van.


Üdv 164 centiméterről !

2011. ápr. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem jo a sulyod en is kb. Annyi voltam anno es magassagra is megegyezem.


Emlekszem 49 kilosan meg jol neztem ki, 46 mar megijesztette a fiukat, 52 felett meg megint husi vagyok :) rajtam minden gramm latszik ha hizom ha fogyom az is.


Jah am meg megertem h a 155 centis csaj kiakadt vegulis ot torpeztek le eloszor ami eleg suttyosag mar nem azert a ket forintert!!!!

/ anyukam is akorul van es olyan pasija van hugy huhaa /

2011. ápr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Én 26/162cm magas vagyok 47kg. Elvileg az ideális testsúly 50-55kg között lenne. Speciel én nem tudok hízni. Törpéztek már le sokszor és b@sztatnak is a súlyom miatt. (még anno a barátom is) Ez van. :(

Voltam orvosnál is (pajzsmirigy), aki azt mondta, hogy fogadjam el magam, ilyen géneket örököltem.


Te se nagyon fogsz már nőni, max. pár centit.

2011. ápr. 24. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!