Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vonzom a rosszat. Kimondottan...

Vonzom a rosszat. Kimondottan a támadások érnek, pl 3éve megerőszakoltak, és sajnos azóta is vonzom az olyan szitukat ami hasonló, pedig nem viselkedem kihivóan, nagyon félek már bárkire is ránézni! Velem van valami gond? A viselkedésemmel?

Figyelt kérdés
segitsetek választ kapni miért van ez?
2011. márc. 14. 21:59
 1/9 anonim ***** válasza:
nem tudom h viselkedsz. se azt h h nézel ki. se semmit. ha úgy állsz neki h vonzod a rosszat akkor nyilván csak azt veszed észre. nézd az élet másik oldalát is h vonzod a jót, vedd észre az apró örömöket, meg a jót. ennyi.
2011. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Rossz helyre írtad.

Ne gondolj mindig a rosszra, mert épp azzal vonzod be, hogy rágondolsz.

2011. márc. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy emiatt saját magadat kéne okolnod,sajnálom hogy ez történt/történik veled.Régen én nagyon pesszimista ember voltam,mindíg csak a gondokon meg a problémákon gondolkoztam mert sajnos nekem is voltak bőven ezekből...borzasztóan negatív hozzáállásom volt mindenhez,leálltam számomra jelentéktelen emberekkel vitatkozni ha nem értettek velem egyet,1igazi lelki nyomoronc voltam a nők terén is :s,stb.De ez régen volt,próbálj meg kicsit örülni a legapróbb dolgoknak is,ne foglalkozz másokkal csak a barátaiddal és a szeretteiddel,járj el szórakozni néha,és a legfontosabb higgy Istenben és abban hogy jobb életed lesz,hidd el tapasztalatból beszélek,a hit nagyon fontod!És akkor rád talál a boldogság!:-)
2011. márc. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legalábbis nem mindenért magadat kell okolnod,ezt akartam írni pontosan!
2011. márc. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tom Benko ***** válasza:
100%
Veled nincs gond. Kicsit jobban oda kell figyelj a környezetedre egyébként. A legtöbb erőszaktevő ugyanis a lehetőséget használja ki, ritka, hogy "vadászna" egy konkrét valakire.
2011. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hippolita válasza:
43%
Szerintem beszélj ezekről egy lelkésszel. Isten mindenre tud megoldást, Ő az út az igazság és az élet.
2011. márc. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hozzászólást!Esküszöm,próbálom a jót nézni,és pozitivan gondolkodni!A munkám terén ez be is jött mert nagyon akartam hogy sikerüljön hogy észrevegyék akarok és szeretek dolgozni,ésugyérzem kicsit elismernek!De a magánéletem egy káosz!Az eröszakból kifolyólag elváltam,van két kicsi gyermekem,megpróbáltam keresni a boldogságom de becsaptak,mert szerintem görcsösen akarok szeretni és hogy viszontszeressenek!Sokan azt mondják csinos vagyok,és hogy közvetlen,de én akkor is azt gondolom hogy nem adok lovat a férfiak alá azzal ha mosolygok!Viszont vannak olyan szituk mikor semmit nem csinálok nem reagálok nem nevetek és nekem akarnának rontani!Nemértem!Lehet tényleg el kell mennem egy spiritisztához!Mindenkinek köszönök mindent,aranyosak vagytok!
2011. márc. 15. 10:19
 8/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagy te némileg paranoiás esetleg? Én a spiritiszta helyett egy pszichológust ajánlanék, szvsz többre mész vele.
2011. márc. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm,lehet igazad van,Kedves válaszadó!
2011. márc. 17. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!